Встановіть розширення «Новини Тернополя - 0352.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

В Тернополі нарешті відкрили візовий центр Польщі (фото)

В Тернополі нарешті відкрили візовий центр Польщі (фото)
14:4120.01.201210
В Тернополі нарешті відкрили візовий центр Польщі (фото)

20 січня у Тернополі на вулиці Танцорова, 14 відбулося офіційне відкриття пункту прийому візових анкет до Польщі. Участь в урочистостях взяв міський голова Сергій Надал. Як зазначив Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, офіційно візовий центр у Тернополі розпочне працювати з 23 січня.

- Відкриття візового центру у Тернополі – вагомий крок на шляху зміцнення і поглиблення наших відносин», - зазначив міський голова Сергій Надал.

Завдяки пункту прийому візових анкет до Польщі жителі Тернополя та Тернопільської області будуть мати змогу простіше, швидше та більш справно скласти заяву для отримання як шенгенської, так і національної польських віз, а також забрати паспорт без потреби візиту в консульство.

На відкритті пункту був присутній рослав Дрозд, Генеральний консул Республіки Польща у Львові.

«Пункт буде обслуговувати зовнішня фірма VFS Global, яка має великий досвід у роботі осередків для приймання візових анкет інших країн-членів Шенгенської Угоди, - повідомив Ярослав Дрозд, Генеральний консул Республіки Польща у Львові. – Завдяки відкриттю пункту мешканці Тернополя і Тернопільської області будуть мати змогу простіше, швидше та більш справно скласти заяву  для отримання польської візи, як шенгенської, так і національної, а також забрати паспорт без потреби візиту в консульство».

Генеральний Консул зазначив, що пункт, передусім прийматиме всіх індивідуальних клієнтів, але також українські тур фірми і організації, які, при потребі зможуть скласти візові заяви безпосередньо у Тернополі.

У Тернополі центр працюватиме з 23 січня по вулиці Танцорова, 14 з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 12.00 та з 12.30 до 15.30 год.

Попередньо заявнику необхідно буде записатися або на веб-сайті, або через call-центр - телефон до Call Centre - +38 044 594 5496, +38 032 235 1776, +38 050 117 9053, e-mail: info@polandvisa-ukraine.com, feedback@polandvisa-ukraine.com.

www.0352.ua

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...