Встановіть розширення «Новини Тернополя - 0352.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Тернопільський медуніверситет отримав відзнаку за унікальний пристрій

Тернопільський медуніверситет отримав відзнаку за унікальний пристрій
19:3024.10.20132
Тернопільський медуніверситет отримав відзнаку за унікальний пристрій

Тернопільський державний медичний університет отримав диплом за кращий стенд на Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука, інновації, технології - 2013», який проходив нещодавно у Києві.

На форумі презентували кращі наукові досягнення, інноваційні розробки та технології.

Проводили захід з метою впровадження розробок у виробництво. Участь у форумі брали провідні вчені наукових установ та вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, Національних академій наук, представники бізнесових кіл, посли та працівники посольств іноземних держав в Україні.

«Тернопільський державний медичний університет представляв доцент кафедри загальної хірургії Ковальчук А.О., який на форумі демонстрував інноваційне медичне обладнання для забезпечення високотехнологічного процесу трансплантації шкіри у тяжкообпечених хворих «Електродерматом ДК-717», яке захищене 4 патентами України.

За данаими мед університету, Електродерматом з високоточною ріжучою головкою одноразового використання не має аналогів у світі. Інструмент особливо актуальний для лікування хворих з глибокими опіками великої площі і вкрай необхідний для відновлення втраченого шкірного покриву у тяжко обпечених дітей, оскільки з його появою на вітчизняному ринку в українських комбустіологів з’явилась можливість проводити забір ультратонких (товщина 0,06-0,1мм) аутодермотрансплантатів для пластики опікових ран.

Окрім цього «Електродерматом - ДК 717» дає можливість зниження до мінімуму ризику нозокоміального зараження особливо небезпечними інфекціями (ВІЛ/СНІД, гепатити В і С, тощо), взяття широких аутоклаптів шкіри при проведенні пластичних операцій у хворих з косметичними дефектами великих розмірів, зниження вартості обладнання в 5,7 разів порівняно із зарубіжними аналогами, що робить його доступним для Українських практикуючих хірургів. 

www.0352.ua

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...