Встановіть розширення «Новини Тернополя - 0352.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Штаб національного спротиву Тернопільщини виставив ультиматум працівникам ОДА і дав добу на роздуми

Штаб національного спротиву Тернопільщини виставив ультиматум працівникам ОДА і дав добу на роздуми
20:0009.12.201327
Штаб національного спротиву Тернопільщини виставив ультиматум працівникам ОДА і дав добу на роздуми

ми народ- ми сила, і нам ті політичні прибічники не потрібні. буде влада з молодих людей, а тих крикунів гнати за шиворотку геть!!!ЗАДОВБАЛИ ВЖЕ,! скликали нас на холод і чого ви довибилися?? а нічого!!!! Ті прокляті бовтуни тільки свої політичні питання нашими руками і плечима лобіювали, і пофіг їм на Угоду про асаоціацію в ЄС!! Вони тільки думали як Яника скинути і до влади дорватись щоб грошенят накрасти!!! ПОЗОР - СВОБОДІ!!!!

Всі коментарі (27 )

Штаб національного спротиву Тернопільщини  висловив обуреня діями працівників облдержадміністрації, які підписалися під клопотанням та написали заяви з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності керівників тернопільського Страйкому за статтею 341 Кримінального кодексу України «Захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органу державної влади».

У Штабі національного супротиву наголошують, що протягом тижня відбувалася мирна акція протесту під стінами ОДА, під час якої працівників обламіснітарції закликали вийти на майдан і стати пліч-о-пліч з народом.

«Цього не сталося. Натомість державні службовці вирішили, що ми злочинці і незаконно захопили будівлю адміністрації. Ми запитуємо у тих держслужбовців: «Де була ваша совість і честь, коли ви ставили свої підписи під цими ганебними наклепницькими заявами?». Нам соромно, що на тернопільській землі живуть люди, які підтримують цей злочинний режим. Ми даємо Вам один день, щоб Ви змінили свою позицію, відкликали свої заяви та свої підписи», – йдеться у заяві Штабу національного супротиву.

В іншому випадку координатори Євромайдану обіцяють докласти всіх зусиль, щоб про підписантів заяв в міліцію та їх ганебні дії дізналася вся громада Тернопілля.

www.0352.ua

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...