• Головна
  • Тернопільські муніціпали зазнали розгрому у Луцьку
19:30, 25 березня 2015 р.

Тернопільські муніціпали зазнали розгрому у Луцьку

Товариський матч між прем’єр-ліговою «Волинню» та ФК «Тернопіль», який відбувся сьогодні, 25 березня, завершився впевненою перемогою лучан – 5:0.

Матч розпочався без розвідки. Футболісти прем’єр-лігової команди одразу заволоділи перевагою. Перший небезпечний момент у матчі виник на 4 хвилині. Шарпар передачею з центра поля вивів на оперативний простір Хомченка і той з місця лівого крайнього зробив зручний простріл на який ніхто з господарів поля не відгукнувся. Гол у тернопільські ворота став наслідком неуважності центральних оборонців. Хомченко вивів віч-на-віч Козьбана, Ігор Курило за нападником волинян не вслідкував, а Сергій Атласюк не допоміг партнеру по команді і точним був удар у нижній дальній від воротаря кут воріт (1:0). Той ж Козьбан мав забивати ударом головою після навісною передачі з правого флангу, але м’яч розминувся з воротами. Одразу ж після передачі Польового гольовий момент був у Хомченка, але м’яч звалився з ноги і пішов вище воріт. Значна перевага волинян принесла свої плоди на 27 хвилині. Козьбан звільнився від опіки оборонців і вийшовши на одного Русана. При цьому відкотив м’яча під удар Редвану Мємєшову і той фактично закотив смугастого в порожні ворота (2:0). То й ж Мемєшов метрів з 20-ти смачно приклався до м’яча, але цього разу «шкіряний» пройшовся поруч зі стійкою. Натомість перед перервою голом-красенем відзначився Руслан Бабенко, який ударом зі штрафного метрів з 25-ти зняв павутину з правої «дев’ятки» тернопільських воріт (3:0).

Тернополяни в першому таймі запам’яталися лише двома небезпечними штрафними у виконанні Романа Гаврилюка. В першому випадку захисники винесли м’яча від воріт, ,а в другому - не скористався своїм шансом Богдан Семенець.

Другий тайм був продовженням першого, незважаючи на те, що в команд було проведено велику кількість замін. Лучани отримавши настанови від головного тренера Віталія Кварцяного і далі продовжували атакувати. І вже на шостій хвилині другого тайму зуміли відзначитися. Класична комбінація з переводом м’яча з лівого краю на правий, завершилась скидкою головою і Сергій Політило «розстріляв» Сергія Чернобая з близької відстані (4:0)

У тернополян перший більш менш небезпечний момент у другому таймі виник на 62 хвилині коли Ігор Кушецький наважився на удар з середньої відстані, але м’яч пролетів над поперечиною. А вже через хвилину того ж Кушецького суперник збив. Після подачі зі штрафного Віталія Богданова повітря виграв Ігор Курило, але і його удар головою пройшов вище воріт. В оборотці Козьбан залишений центральними оборонцями пробивав з близької відстані головою, але цього разу м’яч пройшов поруч зі стійкою. Тернополяни відповіли ударом зі штрафного Віталія Богданова. М’яч добре ліг на ногу тернопільському півзахисникові, однак на місці виявився кіпер «Волині» Кічак. Далі вже господарі провели швидку контратаку, яку ліквідував Ігор Курило, у епізоді коли Сергій Чернобай уже нічим не зміг би допомогти команді.

А наприкінці матчу непогано виходили на оперативний простір «свіжі» Тарас Кривий та Руслан Луцик. У першому епізоді Тарас дещо злякався кремезних оборонців «Волині», які відтіснили тернопільського півзахисника від м’яча. Натомість Руслан мав віддати зручну передачу або на Семенця, або на Кривого, але цього не зробив і слушну нагоду було втрачено. І все ж таки крапку в матчі поставили волиняни. Знову провал центральної зони оборони і після передачі Шарпара Дмитро Козьбан забив ще один гол у ворота Чернобая (5:0).

***

«Волинь» (Луцьк) - ФК «Тернопіль» - 5:0 (3:0)

25 березня. Луцьк. Стадіон «Підшипник». 150 гл. +11 град

Луцьк: Шуст (Кічак, 46) – Жуніч (Новак, 46), Шабанов (Годований, 46), Польовий (Воронін), Парцванія – Бабенко (Політило), Шарпар, Хомченко (Задирецький, 46), Матей (Гуменюк, 46), Мємєшев – Козьбан.

Тернопіль: Русан (Чернобай, 46) – Курило, Атласюк (Тракало, 66), Дубчак (Соколовський, 83), Клекот – Кондзьолка-к (Луцик, 83), Гаврил юк (Дорі, 46),   Кушецький (Кривий, 74), Волошинович (Полянчук, 63) – Богданов, Семенець.

Голи: Д. Козьбан (16, 90), Р. Мємєшев (27), Р. . Р. РБабенко (40), С. Політило (51) .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію