7 травня о 20.00 у тернопільському арт-клубі «Коза» відбудеться неймовірне, драйвове, веселе дійство під інтригуючою назвою «Троїсті мужики», – це вибухова суміш письменників Братів Капранових та лідера гурту «Ot Vinta» Юрка Журавля. На вас чекають пісні, танці, теревені, вірші, співи, анекдоти, читання, кохання та багато іншого!

Цей епатажний тандем з письменників та музиканта з’явився завдяки книзі Братів Капранових «Щоденник моєї секретарки», яка надихнула Юрка Журавля на розкішні, багатообразні малюнки. У результаті ці ілюстрації доповнили друге видання книги.

Сам Юрко Журавель про роботу над книгою відгукується наступним чином: «Не знаю я!!! Не знаю і знати не хочу, чим надихнуло мене це творіння! Це, мабуть, як секс і кохання – можна зрозуміти, що викликає в тебе ерекцію, але не збагнеш за що саме кохаєш. Не знаю! Хай цим займаються критики і зануди. А я буду просто насолоджуватись. Пірнати з головою і злітати до самих небес. Плакати, реготати, боятися, боротися, пишатися і любити.»

«Троїсті мужики» вже відвідали Київ, Рівне, Луцьк, Дубно та Остріг.

Програма перебування:

12:30 Лекція Братів Капранових «10 заповідей віртуальної журналістики» у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Гнатюка(вул. Максима Кривоноса, 2)

16:00 Прес-конференція у тернопільському Центрі комунікацій  (Розважально-торгівельний комплекс «Атріум», вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7)

20:00 «Троїсті мужики» в клубі «Коза» (Бульвар Шевченка, 23)

Гарний настрій та заряд позитивом – гарантовані! Вхід — вільний. Вихід — з книжками! ;-)