Новий Рік – це свято, якого кожен з нас чекає з нетерпінням. Це свято родом з нашого дитинства, коли так приємно пахне ялинкою, мандаринами та так магічно виблискують ялинкові прикраси і так загадково куранти пробивають 12 разів. Таку особливу та довгоочікувану ніч завжди хочеться провести з найріднішими та найдорожчими людьми з відчуттям родинного затишку та тепла у дружній атмосфері, а саме таку атмосферу для тернополян та гостей міста дарує Розважальний Комплекс «МАКСИМ». У це світле та добре свято варто розслабитися, відкинути усі проблеми та турботи і відсвяткувати Новорічну Ніч так, що б запам’яталося на увесь рік. Адже недарма говорять «Як новий рік зустрінеш – так його і проведеш». Усім хто святкуватиме прихід 2013 року у розважальному комплексі «МАКСИМ» достаток, успіх та хороший настрій гарантовано впродовж усього року!

У Розважальному Комплексі «МАКСИМ» на усіх п’яти рівнях (Банкетний Ресторан, Паб, Лаунж-Бар, Лаунж-Ресторан, Нічний Клуб) готується веселе та святкове шоу з музикою та гумором. В ексклюзивно наряджених залах, гостей будуть вітати Дід Мороз та Снігуронька, проводитимуться конкурси та розіграші, переможці яких будуть отримувати призи від алкогольних партнерів закладу. Також буде проведений новорічний аукціон, лоти яких будуть представляти сюрприз для своїх учасників.

Банкетний Ресторан запропонує своїм гостям живу музику, а у Пабі відбудеться новорічний караоке-марафон, який включатиме в себе кілька сотень спеціально підготовлених новорічних композицій. Найталановитіші та найнаполегливіші учасники цього двобою - отримають цінні подарунки. Учасники марафону отримають новорічні карнавальні костюми, аби повністю поринути у атмосферу свята. У Нічному Клубі триватиме гаряча вечірка «New Year Party» від резидентів нічного клубу. Арт колектив Розважального Комплексу «МАКСИМ» підготував для Вас конкурси, розіграші, жарти і приємні несподіванки.