Сьогодні до Тернополя на музичний конкурс їдуть гурти з Черкас, Чернівців та Миколаєва

Третій концерт великої битви між молодими українськими гуртами «KozaMusicBattle» відбудеться сьогодні, 10 березня о 19.30 год. Локація: Коза Бар.

Змагатимуться гурти:

  • Hey, Plankton! - Черкаси
  • TheBrothers - Чернівці
  • SurfinBoners - Миколаїв

Hey, Plankton! Прості хлопці із Черкас, які створюють музику та грають у задоволення, присвячуючи цьому весь вільний час. Кожен з учасників гурту шукав людей для створення колективу, щоб можна було разом творити та грати улюблені композиції. Це вдалось завдяки інтернету, адже лише половина колективу живе в одному місті. 

TheBrothers(Чернівці) - гаражний рок-дует, заснований двома рідними братами. Історія гурту розпочалася із блюз-рокових джемів. Учасники цього гурту не шукають натхнення, адже музика ллється без зупину. Для дебютного альбому було написано більше 30 пісень, з яких обрано лише десять.

SurfinBoners. Молодий lo-fi, surf гурт з міста Миколаєва. Дебютна ЕР-платівка, здається, увібрала в себе усю можливу потужність ревер-ефекту. Ревер усюди – в гітарних мелодіях, басових ходах і навіть у тамбурині!

Ідея зібрати гурт виникла у брезені 2015 року, коли Віктор (гітара, вокал) , Артур (бас) та Артем (гітара), після cпільного прослуховування альбому гурту MakeoutVideotape «YingYang», зрозуміли, що можуть не гірше. Згодом гурт відійшов від саунду гаражного року у більш психоделічні мотиви.

Довідка: «KozaMusicBattle» - один із найбільших музичних конкурсів України, де можуть спробувати свої сили українські молоді гурти. Цього року на конкурс подали заявки 97 гуртів. Зних відібрано лише 32 гурти, які змагаються у чвертьфіналах кожного тижня у барі «Коза».

Вхід на усі концерти безкоштовний.

Останні новини музичного конкурсу«KozaMusicBattle» можна знайти на сайті www.koza.te.ua, або у соціальній мережі  vk.com/koza_music_battle