Українська співачка Наталія Морозова відправляється в свій перший всеукраїнський тур з яскравою і ексклюзивною програмою під назвою «Вперше чую».

У режимі нон-стоп співачка відвідає 24 міста України та епатує публіку потужним шоу, робота над яким кипить вже більше місяця. Живий бенд, приголомшливий балет, величезна кількість світла, звуку і багато-багато хороших, душевних пісень.

«Впевнена, це буде справжня музична феєрія, яка залишиться надовго в пам'яті кожної людини. Я занадто довго плекала в собі цю мрію, а ще досить давно на професійній сцені, тому пообіцяла собі вже нарешті здійснити свою мрію і подарувати людям справжню радість від музики і любові »- говорить Наталія.

Концертна програма складатиметься з 3 відділень і включатиме пісні не тільки з останніх альбомів, а також з першої платівки Морозової під назвою «Кохаю». Пісні, які вже давно не звучали на сцені, але які, по істині, заслуговують на всенародну любов: «Хлопчик», «Лула», «Просто», «Мачо» та ін. Особливого колориту в них додасть жива музика, непідробні емоції, почуття і надзвичайні образи співачки.

«Я максималістка і думаю, що якщо щось організовувати, то на повну силу і на межі власних можливостей. Цей тур для мене - абсолютно новий виклик і новий апогей в творчості! А ще хочеться, щоб люди, прості люди, нарешті, посміхнулися цій весні і цьому життю, адже щастя стає більше, якщо їм ділишся».