Podolyany Fashion!
15 травня о 17:00 відбудеться безпрецедентна подія в світі моди Тернополя - "Podolyany Fashion". Тернополяни та гості міста зможуть побачити нові колекції відомих в Україні та за її межами модельєрів: Роксолана Богуцька, Андре Тан, Лідія Яніцька, Ріна Бударіна та багато інших модельних брендів буде представлено в ТРЦ «Подоляни». Показ відбудеться в концерт-холі "PODOLYANY HALL"!
Уже другий рік поспіль на "Podolyany Fashion" покаже свою колекцію одна з найзнаменитіших постатей в світі моди України, яка гідно представляє нашу державу на світовій арені - Роксолана Богуцька. Вона створювала костюми для туру "Дикі танці" Руслани, коли співачка здобула перемогу на конкурсі Євробачення, костюми для перших леді України. Учасник Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, куди Роксолана була запрошена як спеціальний гість XVIIІ Міжнародного конкурсу для дизайнерів одягу “The Golden Thread” ("Золота Нитка").
Бренд Roksolana Bogutska має безліч незмінних шанувальників в Україні і за кордоном. Кожна колекція вражає сучасною енергетикою. Roksolana Bogutska потрапила до переліку 12 найкращих колекцій весна/літо 2010 за версієюTheFashionInsider.com Magazine поруч з Chanel, Burberry, Dolce&Gabbana і стала першим українським дизайнером, що був включений до рейтингів авторитетних європейських fashion-ЗМІ.
Андре Тан - успішний український дизайнер одягу, винахідник стилю Smart Couture завоював величезну кількість нагород, одну з яких - гран-прі у конкурсі «10 х 10» отримав з рук самого Пако Рабанна. Проходив стажування в "Hugo Boss", навчання в престижному коледжі St. Martins College of Art (London). Сьогодні одяг відомого дизайнера можна придбати в фірмовому бутіку модельєра, що знаходиться на другому поверсі ТРЦ «Подоляни», а побачити найцікавіші моделі з нової колекції на "Podolyany Fashion"!
Романтичний жіночний та завжди актуальний стиль відомого тернопільського дизайнера Лідії Яніцької зможуть оцінити глядачі дефіле.
Ріна Бударіна - бренд одягу для тих, хто вибирає "одяг майбутнього", такий, що не сковує рухів, не відволікає від повсякденних справ і не "заглушає" зовнішність. Це одяг, який не приховує тебе, а робить тим, хто ти є!
Квитки можна придбати у Латте-кафе (хол ТРЦ "Подоляни") та на сайтіKarabas.com.
Не пропустіть наймоднішу подію року!