Київський гурт nousinthis виступить у Тернополі, з презентацією свого другого EP NO 'US' IN THIS.

“Цей запис є дуже особливим для нас. Він включає 5 пісень із різних періодів нашого життя. Пісні, що зробили нас тими, кими ми є зараз. Ми сподіваємося, що колись там будуть “ми”. Принаймні ми будемо дуже старатися”

Попередній продаж квитків - 40 (у Козі на барі)
у день концерту - 60
Бронювання столиків за номером - 522375 або 0672081331

nousinthis з'явилися в 2009 році в Києві, засновані братом і сестрою - Юрою і Ніною Шевченко. Пізніше до них приєдналися гітарист Женя Мантулін і барабанщик Єгор Кумачев.

Їхня музика інтелектуально насичена, чуттєва, умиротворена і емоційно глибока, але водночас проста для сприйняття. Вона потребує чіткого настрою на слухання, повного занурення. Насичена тривалість, протяжна напруженість, розміреність музичних фраз – все це, ніби в анатомічному театрі, оголює акустичну чутливість.

У nousinthis шалені звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об'єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все: Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, Radiohead. Гурт виступав на одній сцені із MONO (Japan), Immanu El (Sweden), Arms and Sleepers (USA), Blueneck (UK), Deadhorse (USA), pg.lost (Sweden).

На сьогоднішній день гурт видав два EP:
NO 'US' IN THIShttps://azhmusic.bandcamp.com/album/no-us-in-this-ep
end songhttps://azhmusic.bandcamp.com/album/nousinthis-end-so..