19 січня о 18.30 запрошуємо на концерт академічної хорової капели “Орея”(м. Житомир).Художній керівник- заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацик.

Орея (лат. «Oreya») — муніципальна хоровакапела, створена керівником маестро Олександром Вацеком у 1986 році в м. Житомир. Капелу підтримує Житомирська обласна адміністрація. Колектив має різнобічний репертуар — від світової та української класики до творів сучасних композиторів.

У 1997 році президент Асоціації французьких хорів Марсель Корнелю в інтерв’ю французькому радіо сказав: “«Орея» — це один з чотирьох кращих хорів у світі, які я коли-небудь чув, і це кращий посол України, яких я зустрічав …”.

Починаючи з 1986, «Орея» бере участь у Європейських хорових фестивалях та змаганнях, де отримала 8 Гран Прі та 25 перших місць. У 2007 році хор переміг на Київському національному хоровому конкурсі імені Бориса Лятошинського.

2011 року Житомирська хорова капела «Орея» виборола Гран-прі 43 Міжнародного хорового конкурсу в іспанському місті Толоса. Художній керівник «Ореї» Олександр Вацек розповів, що це конкурс, участь в якому беруть найкращі хори світу і він вважає що здобутий хором Гран-прі є найбільшим здобутком «Ореї» за чверть століття існування.

Телефон для довідок: 25-07-48, 52-61-09.