Концерт Фестиваль «Тарас Бульба» в Дубно відбудеться 14 липня 2017 р, 16:00.

Тарас Бульба - фестиваль впертого духу!
14, 15, 16 липня – три доби шаленного драйву!

Тут гартується український рок!
Головною ідеєю фестивалю, як і раніше, залишається підтримка молодих гуртів. Ми намагаємося забезпечити не лише можливість показати себе публіці, а й виступити поруч із тими гуртами, на які слід рівнятися.

Фор-пост українського року!
Ми працюємо над тим, аби забезпечити цікавий, сучасний та різноплановий фестиваль. Оригінальність - саме те, чи ми маємо намір вирізнятися на тлі інших фестивалів. Саме тому багато учасників Тарас Бульба 2017 відіграють ексклюзивні програми, яких ви більше ніде не почуєте. У програмі - найкращі українські гурти від у жанрах поп-року до блек-металу, а також гості із сусідніх країн. Жива музика на усі смаки. Жоден гурт не буде випадковим, а навпаки - ретельно відібраним. Ніякої попси - без компромісів.

Локації.
Фестиваль, як і раніше, відбуватиметься у місті Дубно на стадіоні “Спартак”. Працюватиме три сцени:
- Головна. Діятиме з 15:00 до півночі. На ній виступлять конкурсанти, а також гості та хедлайнери.
- Альтернативна. Діятиме вдень з 12:00 до 22:00 та вночі з півночі до третьої ранку. Виступатимуть гості у легкому та альтернативному форматі звучання: інді, фолк, кантрі, електроніка, альтернативний рок…
- Джем-акустична. Діятиме, практично, цілодобово із технічними перервами. Виступатимуть акустичні виконавці. Проводитимуться джем-сейшени між конкурсантами та гостями чи відвідувачами. А також - поетичні батли та джеми, літературна програма. Співатимуть кобзарі. Кожної ночі на цій сцені горітиме ВАТРА та відбуватиметься дискотека.