Під час виставки буде презентовано туристичний потенціал та розвиток туристичної інфраструктури краю. Це широкомасштабний проект, основною метою якого є сприяння розвитку туристичного бізнесу як на Тернопільщині так і областей та  регіонів України в цілому. На виставці буде продеменстрована туристично-рекреаційна привабливість українських Карпат, Галичини, Волині, Поділля, проведуть презентацію літніх пропозицій відпочинку та оздоровлення в Криму, причорноморських  та інших областях України. Обговорять створення умов для інформаційного обміну щодо  можливостей туристичних компаній України у рамках прийому туристів-вболівальників під час Євро-2012.

В програмі також  заплановано  проведення: спеціалізованих семінарів, презентація фірм, обмін досвідом, налагодження контактів, ярмарок путівок.

На відвідувачів чекає насичена розважальна програма: виступи аматорських художніх та фольклорних колективів та відомих провідних естрадних виконавців Тернопільщини, показ історичних боїв, середньовічні майстер-класи, ярмарок сувенірів від майстрів народних ремесел різних регіонів України.

Учасники та гості виставки-фестивалю зможуть ознайомитися з комерційними пропозиціями в галузі туризму та рекреації.

За детальною інформацією звертайтесь: управління з питань туризму Тернопільської обласної державної адміністрації

тел. (0352)  43 42 31, 43 35 29, 43 35 39, факс (0352) 43 00 35, 067 350 23 67,

www.ternotour.com.ua, e-mail [email protected][email protected]