У тернопільській книгарні «Є», що на вул. Валовій, 7-9, відбудеться презентація двотомника Богдана Мельничука «Суд без суду» та «Зек, Вождь і Гарсія Лорка».

Богдан Мельничук – письменник, редактор, журналіст, краєзнавець, один із небагатьох сучасних письменників, який пише для театру. Усього поставлено понад 30 його п’єс та інсценізацій. Ініціатор видання і співтворець першого в Україні регіонального чотиритомного “Тернопільського Енциклопедичного Словника”

Новели Б. Мельничука – це частково зізнання на кшталт щоденника, частково розмірковування на зразок статті, частково оповідь на манір притчі. Це – суміш різноманітностей, котрі дають змогу оглянути домену цілого, що вислизає від жанрів певніших (роман, трагедія, поема тощо). У новелах є струнка композиція, чіткий ритм, розклад, розмірність і разом із тим – момент мистецької гри, добрий смак до експерименту, пошук нового. Тексти Б. Мельничука – взірець ємності та стислості слова. Тематика його творчості – глибоке й достовірне розкриття життя сучасного суспільства, безжальний аналіз реальної дійсності.