Виставка-конкурс Тернопільської області на кращу безпородну та породисту  собаку, яка проживає з господарем, пройде під девізом «Для дружби не важлива порода!»

Ця виставка-конкурс собак  проводиться вдруге в Тернополі організована з метою популяризації безпородних тварин. Хочеться показати нашому місту та країні, що всі тварини рівні, незалежно від породи, володіють різними талантами і приносять щастя і радість своїм власникам. Вашому вихованцеві не обов'язково бути супер слухняним, виконувати нормативи собачих іспитів, а досить просто прийти і покрасуватися разом з вами і отримати море задоволення і просто чудово провести час!

Організатори конкурсу хочуть показати, що навіть безпородні домашні улюбленці - розумні і радують своїх господарів.  За звання найоригінальнішої собаки будуть боротися найнезрівнянніші представники родини собачих. У них немає родоводів і рідко коли відома їх точна дата народження, зате вони самі улюблені, найвірніші, найвідданіші, і самі унікальні! Учасникам не потрібно мати довгий родовід, відповідати стандартам породи і проходити всі премудрості вищої собачої школи - треба просто бути самим собою! Майбутньому чемпіону необхідно не тільки перемогти суперників у своєму рингу, але й проявити всю свою майстерність.

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ - КОНКУРСУ

1. Представлення собак та розповідь цікавих історій про них

2.  Самий слухняний собака

3.  Конкурс - кращий собачий костюм

4.  Самий вихований собака

5. Оригінальний номер за участю тварини

6. Змагання пара господар + вихованець – схожість між господарем і твариною

7.  Конкурс - кращий співак

8.  Найоригінальніший окрас

9.  Найрозумніша собака

10. Найкращий цуцик

11. Конкурс найшвидшого поїдання сосиски

12. Собака глядацьких симпатій

13. Конкурс на кращу, розмальовану під собаку  дитину.