Майже 600 собак різних порід приймуть участь у Міжнародній виставці собак рангу САСІВ-FCI. Позмагатись за звання кандидата у міжнародні чемпіони приїдуть учасники з Росії, Білорусі, Польщі, Прибалтики та усіх куточків України.

Обиратимуть кращих представників порід експерти з України, Білорусі та Росії, - говорить голова правління Тернопільського обласного осередку всеукраїнського осередку громадської організації “Кінологічна спілка України” Володимир Дзедзиць. - У рамках цієї виставки пройдуть і три монопородних виставки. Тобто представники порід американський стафордширський тер’єр, лабрадор - ретривер та голден ретривер матимуть змогу поборотись за два титули одразу. Переможців цих виставок окремо нагородять і спеціальними призами. На події оберуть і собаку, який отримає спеціальний приз - Кубок мера Тернополя.

Відвідувачі виставки зможуть побачити такі екзотичні породи собак як бішон-фрізе, мальтез, американський акіта, тайський ріджбек, самоїд, хаскі, бівер йоркширський тер'єр, брюсельський грифон та багато інших.

До речі, у виставці прийме участь і міський голова Сергій Надал разом зі своїм собакою породи німецька вівчарка.