Жіноча краса визначила творчий шлях В’ячеслава Костюкова, а сліпа любов до спорту і поезії – відкрила зелену дорогу до виставки. Член Національної спілки фотохудожників України, член Міжнародної Спілки літераторів і журналістів.

Перша персональна фотовиставка відбулася у квітні 1969 року в м. Збаражі. Перші еротичні фотографії експонувалися в 1971 р.  в Тернополі. Автор фотовиставок: “Моя любов – жінка”, Москва 1989 р., “… і Бог створив жінку”, Київ 1990. Фотовиставка “Моя любов – жінка + фотомодель Олеся + її творчість + світ очима фотомоделі” 2004 р., Запоріжжя. У 2004 р. виставка експонувалася у Верховній Раді Україні, в травні-червні 2008 р. експонувалася в Лондоні, Челсі Олд Таун Хол. Виставки експонувалися: Москва, Санкт-Петербург, Уфа, Брест, Гомель, Мінськ, Львів, Сочі, Запоріжжя, Харків, Томськ, Барнаул, Новосибірськ, Тернопіль, Київ.

Моралісти неодноразово засуджували роботи, аж до вищої міри покарання – спалення. В’ячеслав Костюков, каже: “Подумки ставлю кадр, потім назва і тільки тоді переношу на плівку. Стиль постановочно-режисерський. Люблю комбінувати жіночу красу з природою. Подобається викликає постановка світла і кольору.

Розмір фото від 40х50 до 60х90. Маю каталог з 161 фотографій. Вдячний за допомогу у створенні виставки: Тетяні Притулі, Ігорю Науменко, Володимиру Найдуху, Тетьяне Костюкової, Марії Венярской.