Сильний яскравий голос та любов до музики визначили долю Євгенії Власової. В 1994 році вона вступила в Вище державне музичне училище ім. Р. М. Глієра на відділ естрадного вокалу та успішно закінчила його в 1998 році. Ще на 2 курсі Євгенія почала брати участь в різних музичних конкурсах і в 1996 році стала Лауреатом "Пісенного Вернісажу". Женя й сьогодні з хвилюванням згадує свій перший виступ в Палаці культури Україна: "...тремтіли коліна, було страшно і хотілося втекти!" Проте в підсумку дебют відбувся, і Україна отримала нову зірку.
Важливим етапом став виступ Євгенії на "Слов‘янському базарі" в Вітебську, де вона стала лауреатом фестивалю. Женя виконала пісні "Сизокрилий птах" Володимира Івасюка та "Не забувай!", яку можна вважати її першим помітним хітом. В листопаді 1998 року відбулася поїздка до італійського міста Ріміні на міжнародний конкурс "Королева пісні". Спеціально для цього виступу Кім Брейтбург і Микола Трубач написали пісню "Выбери меня". Але за умовами конкурсу кожен артист мав співати мовою своєї країни і тому була зроблена україномовна версія пісні. Вона називалась "Музика – душа моя" і принесла Євгенії Власовій абсолютну перемогу. Незважаючи на "страшну" дату – п‘ятницю 13-е, Женя покинула Італію володаркою Гран-прі.
Успіх молодої співачки привернув до неї увагу продюсерів і промоутерів. Далі були виступи і "лауреатства" на щорічному фестивалі "Пісня року" (її російсько-українській версії в Києві) за підсумками 1997 і 1998 років.
Тоді ж Євгенія перемогла у Всеукраїнському відкритому рейтингу популярності "Золота фортуна" в номінації "Надія XXl століття" (1998 р). В той час репертуар співачки тільки складався і найпомітнішою піснею була "Не забувай". В 1999 році Женя написала пісню "Вітер надії", яку ще не помітив слухач, але яка в майбутньому повинна була кардинально змінити творчу долю співачки. В цей час продюсером Євгенії став Дмитро Костюк.
Він помітив у ній великий потенціал і зробив ставку на пісню "Вітер надії". Підготували нове аранжування, пісню перезаписали і ретельно звели. Спільними зусиллями продюсера і співачки вона перетворилася у потенційний мега-хіт. На "Вітер надії" зняли кліп і він успішно ротувався на українських та російських музичних каналах. Приголомшливий успіх цієї пісні зробив її візитною карткою Євгенії Власової. Ця пісня докорінно змінила імідж співачки і звела її зі статусу "Надії" в ранг "зірки".

В листопаді 2001 р. вийшов альбом "Вітер надії", який розійшовся накладом майже 100.000 екземплярів і користується попитом до сьогоднішнього дня.