Ця вистава раніше уже йшла на сцені нашого драмтеатру кілька років. Але тепер її повністю оновили: змінили акторський склад та розробили нову сценографію. Режисер-постановник музичної комедії заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила. До співпраці над прем’єрою він запросив художника львівського ТЮГу Мар’яна Савіцького. Композитор вистави Іван Небесний, диригент-постановник та аранжувальник – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль, хореограф – Анатолій Гончарик.

У комедії будуть задіяні два акторські склади. Роль Оксани виконуватимуть Юлія Хміль та Світлана Прокопова. У Вакулу перевтіляться Максим Попович та Євген Лацік. Заслужена артистка України Наталія Лемішка вийде на сцену у ролі Солохи. Режисер та художник музичної комедії відійшли від стандартного образу цариці Катерини. У їхньому варіанті вона буде молодою і чорнявою. Цю роль віддали Аллі Кулішевській. А князя Потьомкіна зіграє Володимир Процюк. Цікавим обіцяє бути й сценографічне вирішення комедії.

- Не буду розкривати усіх моментів, але режисер та художник прем’єри готують для глядачів цікаву сценографію, – розповіла Ірина Папуша, керівник літературно-драматургічної частини театру. – Наприклад, коли козаки будуть йти до цариці, то на задньому фоні планують розмістити репродукцію картини Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану», і персонажі комедії ніби оживатимуть і будуть «виходити» із полотна художника. На сцені також буде велика ялинка і чорт «зніматиме» дійових осіб з ялинки. Загалом, вистава отримала нове життя, вона буде наповнена музикою, піснями, колядками.