З 1 по 30 жовтня у арт-бутіку «Пікассо» м. Тернопіль, вул. Руська, 17, буде проходити виставка робіт талановитого тернопільського художника Миколи Кафтана.

Микола Кафтан захоплювався мистецтвом ще з дитинства та не думав, що стане професійним художником. Після школи навчався на художника-оформлювача дизайну. Саме тоді почав цікавитись філософією, медитацією, які впливали на світогляд, додавали енергії. Знайомство з майбутньою дружиною та душевні переживання все більше надихали на малювання.

Спочатку були копії відомих картин визнаних художників – фактично усі з цього починають. Микола перемальовував море Айвазовського, пейзажі Сєрова… Деякий час на вулицях Тернополя та Львова малював портрети та шаржі на замовлення.

Тепер Микола Кафтан малює портрети, пейзажі, квіти та найбільша його пристрасть – коні… З любов’ю та майстерністю він передає сум в їхніх очах, їхню силу та ніжність. Художник вважає, що картина лише тоді цікава – коли вона має настрій, енергетику. Найважче – це схопити настрій, і передати його. Часом це буває дуже легко, але інколи надзвичайно важко. Це щось таке невидиме, що якраз і зачіпає в картині. Вже п’ять років Микола Кафтан працює вчителем малювання в школі народних мистецтв м. Тернополя, тому є більше можливостей для творчості, власна майстерня та нові картини… Більше робіт художника та фотозвіт з відкриття виставки шукайте на www.All4art.com.ua