“Юнона і Авось” - це одна з найвідоміших постановок “Санкт-Петербурзького державного театру рок-опера”. Вдруге до Тернополя актори завітають у рамках свого ювілейного туру до 30-річчя від заснування театру.

Головною особливістю цієї постановки є її жанр. А саме — рок-опера. В одному театральному дійстві актори і музиканти намагаються поєднати два, здавалося б, повністю різних напрямки. Драматичні ситуації на сцені доповнюються душевною музикою і співом. Таким маневром актори прагнуть полонити не лише розум глядача, але і його серце. Навіть у ті моменти, коли на сцені перебуває лише декілька чоловік, глядач у залі все одно чує хор голосів, котрий з-за куліс підспівує героям. І все це у живому виконані.

Музична-вистава “Юнона і Авось” - це історія про вірність і кохання. В основі сюжету – доля російського графа Миколи Петровича Резанова (1764-1807), котрий у 1806 р. на парусниках "Юнона" та "Авось" відправляється до берегів Каліфорнії. Духовна задушливість, нестерпність існування в царській Росії змушують його шукати нові землі для здійснення своєї одвічної мрії про вільну країну для російського народу. Хоча чоловік чудово усвідомлює всю утопічність своїх задумів, як і те, що труднощі на його шляху непереборні. Але навіть наявність наймізернішого шансу на успіх, ця віра в "Авось" примушує Резанова йти далі.

Довідки за тел. 52-40-66.