у Зборові відбудеться 12 дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги», який проводиться за участю дітей, учнівської та студентської молоді України та української діаспори.

До участі у фестивалі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці, не старші 25 років. Колективи, що беруть участь у фестивалі, поділяються на 2 конкурсні групи. До 1-ої групи – колективи загальноосвітніх, музичних і мистецьких шкіл та позашкільних закладів. Вік учасників 1-ої групи не перевищує 16 років.

До 2-ої групи -колективи ВНЗ усіх рівнів акредитації, молодіжних громадських організацій та приватні особи,колективи змішаного вікового складу. Вік учасників 2-ої групи 17-25 років.

Тернопільський обласний відбірко вий тур прийматиме місто Зборів. Переможці якого візьмуть участь в наступному турі, який відбуватиметься у Львові.  Для участі у відбірковому етапі потрібно попередньо зареєструватися.

Останній термін подачі заявки – 15 жовтня,о 15.00 год.

Відповідальний за проведення заходу, заступник голови оргкомітету Василь Мудло, тел.0989760524, e-mail:[email protected]