Книгарня «Є» та видавництво «Букрек» запрошують Вас взяти участь у презентації нової книги малої прози Людмили Таран «Прозорі жінки», яка відбудеться 4 вересня. Початок – о 18:00.

«Прозорі жінки» – нова книжка малої прози Людмили Таран. Авторка з іронією та любов’ю досліджує жіночу тілесність у різних її виявах. Упізнавані ситуації й деталі, буденне та містичне переснувалися в її прозі, як це буває і в житті.

Віктор НЕБОРАК, поет, прозаїк, літературознавець:

«…одна з головних проблем книги Людмили Таран – спроможність чи неспроможність сучасних українських жінок бути щасливими в Україні».

Ростислав СЕМКІВ, літературознавець, видавець: 

«У цій книжці ми зіштовхуємося із жіночою тілесністю не в сенсі сексуальності, еротичності, а в ширшому значенні: відчуття, сприйняття, опис запахів, дотиків. Це посібник, за яким можна констатувати, що в Україні існує сучасне жіноче письмо. Переконаний, що нова книжка Людмили Таран буде цікавою як для жінок, так і для чоловіків.Читачі-чоловіки тут ніби підглядають у шпаринку. Книжка дозволить нам краще зрозуміти жінок». (Газета «День», 14 травня 2015 р.)

Ірина СЛАВІНСЬКА, журналістка, ведуча, перекладачка, літературознавець

«Людмила Таран – один із важливих голосів сучасної української літератури з часів її становлення. «Прозорі жінки» – збірка найсвіжішої малої прози. Тексти збірки сфокусовані на Києві, хоча назва міста тут не має великого значення. Важливий міський пейзаж і життя городянки в принципі. Героїні Людмили Таран – жінки різного віку та різних професій. Ця книжка загалом дозволяє побачити доволі широкий суспільний контекст. Хоча внутрішній світ і внутрішні монологи кожної з героїнь мені виглядають як фрагменти однієї великої розмови». (Травневе читання. Новинки художньої літератури. «Українська правда» http://life.pravda.com.ua/culture/2015/05/20/194149)