Вуличні співи forever – МГО "Молода Просвіта"

Для щастя України! Живемо щодень!

(девіз "Молодії Просвіти")

        Тернопільська "Молода Просвіта" започатковує нову традицію. Щонеділі молодь збирається біля пам'ятника Ів.Франку та співає пісень. Головною метою «вулспівінгу» є популяризація української пісні серед усіх поколінь, згуртування молоді і підняття бойового духу у цей нелегкий для нашої неньки-України час. Все, що необхідно брати із собою - це каремати та пісенники та, звичайно, хороший настрій. У випадку не дуже вулично-співочої погоди вуличні співи плавно переміщаються у світлицю «Молодої Просвіти» по вул.Йосипа Сліпого, 3. Такі концерти під відкритим небом розпочинаються весною, коли на дворі стає тепленько і закінчуються глибокою осінню. Започаткувала «Молода просвіта» традицію «вуличних співів» ще два року тому.

            Всі зібрані кошти протягом святкового дійства передаються воїнам АТО. Досить часто буває, що перехожі не втримуються і самі долучаються до концертів молодих просвітян. Один тиждень може бути зібраний величезний натовп, інший – буквально 20-30 людей, буває по-різному. Тим не менше це аж ніяк не впливає на молоді таланти. Найбільш популярними піснями, що звучать на вулспівах є пісні Братів Гадюкіних «Файне місто Тернопіль», Тараса Чубая «Лента за лентою», Плач Єремії «Я піду в далекі гори», Олександра Пономарьова «Він чекає на неї»...

            Але, що не кажіть, вуличні співи – це і відпочинок і саморозвиток і допомога армії. У загальному такі заходи проводяться для того аби підняти бойовий дух кожного українця і зміцнити волю нації. Ми – непереможні, все у наших руках! Усі на вуличні співи!