Четвертий Всеукраїнський фестиваль100 фільмів за 100 хвилин 2015

Прем’єра у Тернополі

 Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно “100 фільмів за 100 хвилин 2015” вже вчетверте пройде в Україні. Прем’єра у Тернополі відбудеться 22 жовтня в кінотеатрі “Палац Кіно”, разом з іншими двадцятьма українськими містами.

 «100 фільмів за 100 хвилин» —це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, наприклад, ДонХерцвальт, живий классик американської анімації, людина, чиє ім’я TheNewYorkTimesвнесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні номінанти на премію «Оскар», підтверджуючи тим самим вислів «стислість – сестра таланту!». Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням–однохвилинний хронометраж.

 Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру.

Окрім цього, хочеться нагадати, що з самого початку створення проекту–це експеримент, передусім експеримент над самим собою. Гарантувати, що після перегляду вас можна буде назвати «нормальними», не може ніхто! Але якщо у вас не достатньо часу для ста, десяти чи навіть одного фільму, якщо півторагодинна мелодрама на ультрам’яких кріслах відкриває вам двері до царства Морфея —знайте, це подія для вас!

 Фестиваль проходить у багатьох містах України, від Ужгорода до Донецька та від Києва до Одеси! Загалом, жителі близько 20 українських міст зможуть побачити программу фестивалю. Детальний перелікміст -  запосиланням:

www.100films.kisff.org/mista

 Детальна программа фестивалю, список міст та інша життєво необхідна інформація знаходиться за посиланням: www.100films.kisff.org та  http://vk.com/stofilms_ternopil.