День автомобіліста

Початок о 11:00.

- Початок автопробігу о 11.00, тобто охочим долучитись до нього потрібно приїхати на Дружбу десь о 10.30, - пояснює організатор заходу Олександр Шейбсак. - Водії, які не хочуть брати участь у автопробігу, можуть долучитись до нас уже біля "Подолян". Де о 12.00 відбудеться урочисте відкриття і ми розпочнемо свято.

До святкування запрошують не лише водіїв, а й тернополян, які не мають авто. Організатор підготували конкурси і для водіїв, і для пішоходів. До того ж обіцяють змагання і для хлопців, і для дівчат, і для пар. Наприклад, в одному із конкурсів для водіїв потрібно буде проїхати між конусами, заїхати у гараж, припаркуватись та повернутись на фініш. Такий конкурс буде на час. Ще у програмі  вікторини, виставка спортивних авто, які беруть участь у змаганнях,  змагання з автозвуку. 

- Не може бути так, що от людина має авто, значить вона бере участь, - продовжує Олександр. - Ми запрошуємо усіх. Реєструватись ніде не потрібно і участь у святі абсолютно безкоштовна без внесків. І до політики чи політичних партій це свято немає жодного стосунку.

Переможці змагань та конкурсів отримають призи, медалі та грамоти.