1 листопада 2004 вийшов його сольний альбом «УРА!». У 2005 році вийшов другий сольний альбом «БІС!», Матеріалом якого є пісні, що не увійшли до альбому «УРА!». 14 листопада виходить третій альбом «Син», присвячений синові Сергія. Пісні записувалися з 2004 по 2005 рік.

У червні 2007 року група «5'nizza» виступає останній раз, після чого стає відомо про розпад групи.

В 2008 році вийшов альбом «Взблатнулось», який є збіркою переспівувань блатних пісень. Наприкінці 2008 року Сергій створює проект під назвою KPSS (Костянтин Шепеленко, Петро Целуйко, Станіслав Кононов, Сергій Бабкін). У 2010 році група KPSS записала на Пітерської студії «Добролет» дебютний альбом «Свинець».

Також в 2010 році був випущений альбом "Зовні і всередині", який, на думку самого артиста, зв'язав акторську пісню з класичною музикою. Домігся цього Сергій за рахунок залучення симфонічного оркестру до запису альбому. Також, за визнанням самого Сергія, чималу допомогу при записі альбому надали Юлія Савічева і Микита Тарасов, що брали участь у попередніх записах Сергія Бабкіна. Альбом мав певний успіх, хоча, після щорічного фестивалю "Рок над Волгою" соліст гурту "Звуки Му" Петро Мамонов висловив думку, що Сергій занадто впивається своїм голосом і в останніх роботах звучить менш брутально і більше гомосексуально.

У той же час, Сергій стверджує що таке високе спів сприяє припливу шанувальників на концерти, а значить, він рухається в потрібному напрямку.