• І 13, і 14 січня до 23:00 безкоштовний вхід, а після 23:00 вхід дівчатам – лише 25 гривень, чоловікам – 50 гривень! Вхід у костюмах колядників, маланкарів і вертепників – цілком безкоштовний і абсолютно вільний протягом обох ночей! А в середу ще й всю ніч безкоштовне караоке!

• До речі, про караоке: зазвичай у понеділок, вівторок і середу від 20:00 до 02:00 (а в день, коли є вечірки, щосереди, наприклад,– щонайменше до 5-ї ранку!) - ласкаво і уважно запрошуємо всіх друзів на безкоштовне караоке “Studio Evolution Pro 2” у італійському караоке-ресторані "Кантаріо"! Від четверга до неділі караоке працює від 21:00 до 5-ї ранку, а вартість виконання однієї пісні складає 30 гривень ))

• У п'ятницю і суботу двом найромантичнішим парам гостей клубу - безкоштовна поїздка від служби таксі "Родина" - у подарунок!

• Про страви з печі на дровах на терасі "Рів'єра" і італійську кухню в ресторані "Кантаріо", про алкогольне і неалкогольне проводження часу на усіх горизонтальних поверхнях клубу "Ріверпул" – каментами/запитаннями/відповідями до цього повідомлення.