Маленька і тендітна солістка гурту Людмила Коллер, у яку ви закохаєтесь з першої ноти, була учасницею Х-фактору та Битви хорів, після чого стала ініціатором створення гурту, що вже завоював серця сотень українців. У 2014 гурт переміг на Фестивалі вуличних музикантів та поїхав виступати до Києва в рамках благодійної акції "Частинка серця". До речі, це не єдиний їх масштабний благодійний виступ. 
У 2015 зібрали чимало коштів на реанімаційне обладнання дітям в Одеську лікарню від проекту "Серце до Серця"
В цьому ж році гурт виступав у форматі piano acoustic в самому серці Білорусі - Мінську. Перший концерт давали з відомою білоруською співачкою Анастасією Шпаковською (Гурт Naka) плюс сольник наступного дня, на який зібралася неочікувано велика кількість людей. 
За плечима безліч одеських майданчиків: арт-клуб ШКАФ, арт-клуб Вихід, Крыша моря, Impact Hub Odessa, Фестиваль - реста- клуб Blues B.R.Others, паблісіті-бар Ай лав ю Петрович, Перрон №7 та інші.
Також до перемог слід додати - Вишиванковий фестиваль та львівський фестиваль RazomFest, другий день якого (музична частина) відкривали саме Колір у форматі акустики. 
Гурт продовжує розвиватись і не стоїть на місці. 
Тож вкінці літа вийде перша платівка авторських пісень, яких вони вже мають чимало.
Розвивайтесь разом з "Кольором" і буде вам щастя:)