"Vivienne Mort" - давно відомі поціновувачам якісної української музики, це втілення жіночності та справжньої творчої харизми. Вони увійшли до топ-20 найпрослуховуваніших українських артистів рейтингу одразу за "ВВ" і Pianoбоєм. Прихильником їхньої творчості являється Святослав Вакарчук, а Валерій Харчишин ставить на ніч дітям пісні з їхнього акустичного альбому "Filin". Квитки на останній концерт були розпродані задовго до дня події, що й не дивно, адже кожен їхній виступ вражає сильними вокальними партіями тендітної вокалісти, глибоким змістовним наповненням текстів та гарантує слухачам незабутнє естетичне задоволення. 

"Твоя Vivienne Mort" - виступ гурту в рамках концертного туру на підтримку нової акустичної програми у супроводі струнного квартету. Приходьте 30-го вересня, у п'ятницю в Український Дім "Перемога" (бульвар Тараса Шевченка, 27) о 19:00 аби насолодитись хорошою, якісною музикою від гурту "Vivienne Mort"!

Квитки на концерт вже у продажу! Прямо зараз купуйте в один клік тут: gastroli.ua/events/3073 або запитуйте в ЦУМі (відділ Konika).

Довідка за телефонами: 
(067) 477 04 24, (093) 253 45 93