У тернопільській галереї представлять «Морський космос»
Цієї п’ятниці, 25 листопада, о 19_00 запрошуємо до тернопільської галереї «Бункермуз» на відкриття виставки молодої київської художниці Валерії Тарасенко «Морський космос». 
Експозицію формують роботи, в яких мисткиня досліджує внутрішній та зовнішній світи, їхні перехрещення, множинність й сингулярність, змінність й сталість. 
Чільними запитаннями, з котрими Валерія Тарасенко звертається до себе й глядача є: що ми знаємо про природу, про космос, море; що ми знаємо про себе в решті решт? Чи достатньо цих знань для розуміння світу, чи достатньо їх для розуміння себе? 
Пірнаючи у морський космос, вона рефлексує про надмір інформації, зміни, до котрих це призводить. Зрештою, спонукає не лише ближче придивитися до навколишнього світу, й запірнути у нього глибше. 
Серія картин «Морський космос» — графічна візуалізація руху числових даних від хаосу до систематизованої суті. Рух від імовірнісної природи явищ до фільтрації, кластеризації, моделювання випадкових значень на рівні індивіда, класу, планети Земля і Всесвіту способами графічної та інтерактивної візуалізації.
Авторська техніка дає можливість найбільш повно зобразити шлях від часткового до загального і від загального до приватного. Від всесвіту навколо до внутрішнього світу конкретного індивідуума. Художниця акцентує на зв'язку між процесами та спонукає появу власних думок у тих, хто споглядає її картини.
Триватиме виставка до 15 грудня. Вхід вільний.