італійська родинна комедія

Італія / 2010 / 110 хв.

Режисер: Ферзан Озпетек

Актори: Ріккардо Скамарчіо, Ніколь Ґрімаудо, Алессандро Преціозі

- Номінація на премію Європейської кіноакадемії - "Найкращий композитор"

По-італійськи бурхлива “сімейна” комедія про молодого гея, котрий змушений прийняти на себе правління родинним бізнесом після того, як новина про те, що його старший брат - також гей, відправляє їхнього батька у лікарню з серцевим нападом. Українська прем’єра фільму відбулась у липні 2011 року на Одеському міжнародному кінофестивалі в програмі “Фестиваль фестивалів”.

ПРЕСА ПРО ФІЛЬМ «ХОЛОСТІ ПОСТРІЛИ»

Найбільш шокуючий епізод фільму - підстаркуватий діабетик, який, вірогідно, сам заподіяв собі смерть через велетенський передоз делікатесних тістечок. Так взагалі буває?

The Guardian

 

Бездоганно зіграний та знятий у променистому південному італійському містечку Лечче, новий фільм Ферзана Озпетека - ніжний мікс гейського ромкому та мильної мелодрами про прірву поколінь - є настільки ж зворушливим, як і удаваним.

Empire

Режисер таких фільмів, як "Турецька лазня" й "Чудовий день", Ферзан Озпетек закарбував за собою різновид комедійних драм про сучасних мешканців Європи на життєвому різдоріжжі чи у процесі екзистенційної кризи. Останній фільм - про помилки та сексуальну ідентифікацію.

Time Out London

Один брат-гей випереджує іншого у визнанні у своїй сексуальній орієнтації. У розпалі очікуваної батьківської гомофобії на сцені з'являється загін стереотипних друзів-"королев", що наспівують в душі пісні Барбри Стрейзанд та взагалі поводять себе настільки по-гейськи, наскільки це дозволено законом.

The Telegraph

Режисер Ферзан Озпетек застосовує грайливий підхід до цієї фамільної драмеді, зіштовхуючи критику провінційних південно-італійських цінностей з низкою ексцентричних персонажів, серед яких - хтивий консервативний отець сімейства, тітка напідпитку, двійко дратівливих старих дів та компанія грайливих друзів гловного героя.

Indie Wire

Ця італійська фамільна драма така ж тепла й затишна, як прогулянка під весняним сонечком.

Cut Print Review