політична комедія

Італія / 2011 / 96 хв.

Режисер: Джуліо Манфредонія

Актори: Антоніо Альбанезе, Лоренца Індовіна, Серджіо Рубіні ("Талановитий містер Ріплі", "Страсті Христові")

- номінація на італійський Золотий Глобус в категорії "Найкращий саундтрек"

Нечистий на руку бізнесмен, цінитель пишних дам, білих костюмів та “дольче віта”, повертається з тривалої відпустки й дізнається, що в його краях завели нову моду - дотримуватись законів. Тому, після тяжких роздумів, він починає свій шлях до великої політики. Тонка та дотепна пародія на найсуперечливішого політика Італії - сеньйора Сильвіо Берлусконі.

ПРЕССА ПРО ФІЛЬМ «ТА Й НЕХАЙ»

Фільм став повноекранним продовженням успішної блискучої сатири на пожадливих політиків та зловживання медіа з натяком на Берлусконі.

Film Linc

Гостра політична телесатира дещо незграбно виглядає на великому екрані, й до того ж блідне у порівнянні з теперішніми політичними подіями в Італії.

The Hollywood Reporter

Не зважаючи на те, що деякі з персонажів не такі вже й карикатурні, від впадіння у стандартні комедійні кліше фільм рятує грізна макіавеллівська енергія головного героя, з його аморальністю, сексизмом та брутальним егоїзмом.

Screen

Головний жарт фільму "Та й нехай" -  в тому, що чим розпуснішою стає поведінка нашого політичного кандидата, тим більше до нього тягнуться народні маси.

Film Festival Today

Сатира про вульгарного політикана, що обожнює секс та ненавидить правосуддя.

Variety

Ця комедія навряд чи відкриє нам щось, чого ми ще не бачили раніше в реальних італійських політичних скандалах.

Time Out Hong Kong