Аtomic Simao у Бункермузі з презентацією альбому

Добре знані тернопільській публіці по фестивалю Jazz Bezz та концертах у Козі Atomic Simao — київські музичні чарівники, що описують свою музику як psychedelic і space rock. Вони — діти великої хвилі 60-х років, котрі отримали величезну дозу натхнення від електроніки 90-х з присмаком acid jazz. 

В арсеналі колективу вже аж 3 альбоми, найсвіжіший з яких побачив світ буквально у 2016 році (“ECHO” https://atomicsimao.bandcamp.com/album/echo). Про них знають не лише на рідній землі, але й далеко за межами України. Дебютний альбом “Nodо” вийшов на вінілу у Греції на CosmicEyeRecords. 

Крім того, Atomic Simao активно гастролюют, і є бажаними гостями у Білорусі, Росії, Грузії та Польщі, постійно з'являються на різних іменитих фестивалях (ГОГОЛЬFEST, Arsenal Open-Air, Koktebel Jazz Festival, Hedonism, Jazz Bez и т.д). Колектив навіть встиг розділити одну сцену з такими великими музикантами як RED SNAPPER, The HERBALISER і PSYCHIC TV. 

Їх живі шоу перетворюються в колективну медитацію, тіла рухаються у такт, думки відлітають... Сюрпризи, спеціальні гості - жодне шоу Atomic Simao не схоже на попереднє. 

На концерті група представить свій новий альбом "Echo", який Karabas.Live охрестили інструментальним альбомом року і композиції, які вже залюблені слухачами, традиційно здивують космічними візуальними ефектами і, звісно ж, фірмовим неповторним звучанням.

Склад гурту:
Георгій Вальчук - drums; 
Нікіта Гавриленко - бас; 
Андрій Волков -pads, keys, fx; 
Віктор Жуков - guitar; 
Ніколай Шостов - перкуссии, 
Федір Сівцов - флейта;

Вартість квитків - 50 грн / у день концерту - 70