16 квітня 2012 року на «Обливаний понеділок» у місті Тернополі пройде щорічне  Великоднє дійство «Зав’яжемо вінець!».

Під час заходу для гостей та мешканців міста Тернополя будуть проводитися Великодні гаївки, веснянки та цікаві забави. Початок заходу «Зав’яжемо вінець!» о 14.00 біля Катедрального собору та біля основних духовних храмів міста Тернополя.

О 16.00 від Катедрального собору вулицями міста Тернополя пройде традиційне великоднє дійство «Кривий танець» - гаївковий рух з живого ланцюга учасників свята. Планується що «Кривий танець» рухатиметься на Козацькій острів, що у парку Топільче.

Відвідувачі великодніх забавлянь, які проходитимуть через святково прибрану браму, що на головній дорозі до Козацького острівка, будуть окроплені водою.

Сам острів буде поділено на кілька майданчиків: дитячий, ігровий та майданчик парубоцьких розваг. Під час забавлянь у парку відбудеться традиційний конкурс «Ого! Товканка!» та інші цікаві конкурси та розважання.

На острові діятиме Великодня ярмарка на якій буде представлено цікаві великодні ручні вироби.

Близько 20.00 відбудеться Святковий молодіжний концерт. Завершиться захід святковою ватрою.

Організаторами дійства «Зав’яжемо вінець!» є національно-патріотичні молодіжні організації області, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Організаторами дійства «Зав’яжем вінець!» є національно-патріотичні молодіжні організації області:

-          ТОО ВМГО «Молода Просвіта»;

-          НСОУ Пласт;

-          Спілка Української молоді в Україні;

-          Молодіжний Націоналістичний Конгрес;

-          Товариство «Обнова»;

-          ТОО «Обереги»;

-          Молодіжна комісії УГКЦ.

На захід запрошуються усі, хто окрім великодніх частувань прагне поринути й у вир весняних забавлянь та українських традицій!

За додатковою інформацією звертатися: 097 93 425 24