15 квітня, неділя ...складатиметься з двох частин:
Part 1: Від 15:00 до 18:00 за організаційної участі телеканалу QTV відбудеться сімейно-святкова "Реслінґ-Паті"! Чому святкова,- більш-менш зрозуміло, а чому сімейна?- запитаєте ви,- ми відповімо,- тому що, в першу чергу, легендарні дитячі герої (за сумісництвом - ведучі і телеканалу QTV, і "Реслінґ-Паті") Бєлкін і Новак запрошують до "Ріверпулу" всіх-всіх-всіх дітей-тернополян, для яких вони приготували великодні конкурси, зовсім не дитячі призи (МР3-плеєри і мобілки), захоплюючі пінно-бульбашкові клубні ефекти, наймоднішу дискотеку і щастя від можливості пірнути у казковий світ і просто стати героєм телеканалу QTV! Вхід для дітей від 8 до 15 років - 50 гривень. Спеціальний подарунок для їхніх батьків - вхід безкоштовний!

Part 2: а ввечері (від 21:00) в "Ріверпулі" - великодня "Історія Про Easter",- вечірка, перенасичена радістю найсвітлішої неділі, і можливістю після тижневої перерви побачити резидентів клубу діджеїв Найса і Ореста Голеця, спеціальних гостей МС Юрія Мікова і діджея Смайла (який на цій самій паті святкуватиме і свій власний день народження), ненормовану порцію ріверпулівських гоу-гоу і потік свідомості одного маловідомого гладкого ведучого... Скасовуються будь-які сумніви щодо співів у караоке-клубі "Cantario", поглинанні святкових шедеврів від бартендерів "Ріверпулу", смакотушочок від шефа італійського ресторану і маестро пляжно-тандирно-відкрито-вогняних шашлично-крильно-реберно-кебабових страв!.. Дівчачий вхід - 30 грн, чоловічий - 60 ))

16 квітня, понеділок - Water WarsОбливатися - так обливатися,- скажете ви... Ми додамо: обливатися (дводенно) - так в "Ріверпулі"! Не хочете псувати вечірньо-вечірковий наряд і макіяж ваших друзів? Приходьте до "Ріверпулу": безліч рідин з неймовірним смаком і відносно п'янким ефектом в чистому вигляді і сумішах, які люб'язні бармени закладу називають словом "коктейль", чекають на ваше найсвятковіше і власнорозсудне застосування! Мьюзік - кращий за останні 30 років, настрій - кращий за останні 7 тижнів! Вхід для дівчат - 25 гривень, для чоловіків - 50 ))

17 квітня, вівторок - Замочи СтудентаМолодіжна організація "Файне Місто" запрошує всіх студентів і жіттєрадісну молодь на традиційний обливний вівторок! Про квести, конкурси, призи, вибори найромантичнішої пари вівторкового тернопільського вечора і спеціальний приз від арт-кафе "Коза", додаючись, читаємо на офіційній зустрічі: http://vk.com/zamochu_studenta. Всіх зацікавлених ріверпулєрів інформуємо: вхід і для хлопців, і для дівчат за флаєрами (у розповсюджувачів) - 25 гривень, в касі клубу - 50 ))

З прийдешніми святами-пасками-ковбасками!.. Чекаємо вас, друзі, з нетерпінням!.. Сподіваємось і на ваше нетерпіння у бажанні перемогти у наборі інформативно-адміністраторсько-столико-замовляльного номера 067 350 18 81... ))
Тому що "Riverpool"!.. ))