Клуб "Riverpool" люб'язно запрошує! В п'ятницю, 20 квітня зірка світової хауз-сцени з Німеччини Inusa Dawuda!
В Україні він став відомим одразу і, здається, назавжди. А на його батьківщині взгалі було небагато тих, хто очікував від нього такого кроку: чемпіон Німеччини з боксу вирішив взяти паузу і присвятити себе творчості... Також було небагато і тих, хто знав, що Інуса - професійний саксофоніст, а його голос буде новим трендом в хауз музиці. Безперечно єдине: все, що робить ця сильна і безмежно світла людина, він робить талановито і з найкращим результатом.  

Автор, співак, саксофоніст, композитор, перкуссіоніст, артист з приголомшливим відчуттям стиля на сцені і в житті - поєднання саме цих переваг і властивостей, від перших днів його появи на музичному олімпі, привернуло до Інуси увагу таких монстрів індустрії, як Erick Morillo, DONS, Eric Prydz і багатьох інших артистів і саундпродюсерів. В цих талановитих союзах щороку народжуються хіти, що нокаутують хіт-паради Європи і світу. 

Сьогодні Інуса - один з найжаданніших персонажів світової хауз-тусовки, регулярний гість світських заходів і елітних клубів Києва (D'Lux, Aura, Arena, Byblos), Москви (Fabrique, Soho), Цюріха (Q-Club), Ібіци (Pacha) і Майамі (Nikki)… 
Замовлення столиків (безкоштовне): 067 350 18 81.