Двадцять сьомого – двадцять дев’ятого квітня у Тернополі відбудеться мистецький молодіжний фестиваль «Free Art Festival». Він запропонує альтернативу дискотечному відпочинку. Організовує три дні мистецького драйву молодіжна громадська організація «Файне місто» та активна молодь Тернополя.
«Фестиваль розрахований на максимальну феєричність, – розповідає організатор Дмитро Андрощук, – так виходить, що три дні сама ж молодь буде організовувати для себе і всієї громади міста величезне мистецьке свято».
Свої арт-вміння молодь з Тернополя та інших міст буде презентувати у чотирьох мистецьких заходах: фотоквест “Nothing is impossible” для фотографів, відеоконкурс «Те, що живе в моєму серці», музичний батл «Spring Music Battle» для представників Західної України, літературний батл «Слухай».
Молоді та активні українці можуть долучатися до конкурсів, адже до проведення фестивалю залишилося не так вже й багато часу. Усю детальнішу інформацію про те, як взяти участь у фестивалі можна прочитати за посиланням: http://vk.com/freeartfestival
Організатори розповідають, що культурно-мистецька програма цих днів буде насичена різними подіями. Приміром, першого дня організатори намагатимуться потрапити у Книгу рекордів із флешмобом на наймузичніше місто Європи. На вулиці Тернополя вийде велика кількістю музикантів, які одночасно будуть виступати протягом години у різних кутках міста. Далі музика звучатиме під час виступів інструментальних гуртів просто неба.
У цей же день відбудеться презентація з боді-арту, майстер-класи з живопису і живопис-онлайн (художники на площі малюють свої роботи, а глядачі зможуть проголосувати за найкращі роботи відбитками пальців на картині). На бульварі Шевченка розмістять ярмарки і намети з майстер-класами з рукоділля. Завершується день вечіркою в одному із нічних клубів Тернополя.
На другий день заходу очікується західноукраїнський літературний батл у арт-галереї «Бункермуз». Також розпочнеться фотоквест, у якому перемогу отримає справді креативний фотограф.
Паралельно для тернополян на вулицях Тернополя будуть презентувати свої вміння молодіжні театральні гурти і розпочинається відеопоказ короткометражних фільмів на головному екрані міста.
На третій день заплановано показ п’єси від акторів драматичного театру, проведуть також вуличні танці. А на завершення – підведення підсумків фестивалю і великий концерт із найкращими українськими гуртами.
Організатори закликають молодь долучатися до «Free Art Festival» і переконують, що цей фестиваль буде одним із найдрайвовіших. « Адже молодіжна громадська організація «Файне місто» докладе максимум зусиль, щоб зробити це свято незабутнім», – підсумовує Дмитро Андрощук.