Білий колір підходить для багатьох видів дизайну, колір універсальний, і в тенденції дизайну інтер'єру зустрічається практично в кожному сезоні. Біла вітальня може бути ніжною і тонкою, але також виразною  та повною натхнення. Представляємо позачасовий дизайн інтер'єру приватного будинку львів для білої вітальні.

Універсальність білого кольору полягає в тому, що являє собою ідеальний фон для будь-якого іншого кольору і гармонійно поєднується з багатьма оздоблювальними матеріалами. Добре виглядає в поєднанні з теплим деревом і холодним металом, каменем та цеглою. Просто необхідно кілька нових доповнень  прикраси, щоб змінити зовнішній вигляд білого салону, і навіть змінити його стиль. Тому при облаштуванні вітальні, яка сподобається вам протягом багатьох сезонів, і яку також швидко можна замовити, обирайтедизайн інтер'єру квартир в білому.

Біла вітальня – сучасна або класична?

Білий салон виглядає красиво в будь-якій стилістиці, але дозволяє також модні, підключення стилів. Класичні м'які меблі добре виглядають не тільки в традиційних аранжуваннях. Прикраси модним візерунком декоративних тканин, оточені сучасним обладнанням, освітленням, знайдуть визнання серед прихильників більш сміливого інтер'єру.

У сучасній версії дизайну н а сайті http://design-proekt.com.ua/, білий салон характеризується прямою формою меблів, геометричними візерунками й економно декоративними аксесуарами. Ідеально виглядає в поєднанні з чорним кольором, що надає інтер'єру елегантність і лінгвістики. Білий у вітальні також добре працює на мансарді, де скоси часто обмежують можливості планування. Білий колір наповнює інтер'єр світлом, він здається більше і вище, ніж в реальності. Додавання модного поєднання чорного і білого дерева, це поєднання елегантного, модного і, незважаючи на прості  форми – затишного.