• Головна
  • Тернопільські муніціпали порадували своїх фанатів перемогою
10:00, 2 листопада 2015 р.

Тернопільські муніціпали порадували своїх фанатів перемогою

У черговому турі чемпіонату України серед команд першої ліги ФК «Тернопіль» приймав сусідів по турнірній таблиці «Нафтовик-Укрнафта» із Охтирки. Про такі матчі говорять, що в них розігруються 6 очок, адже переможець набирає три очки, а невдаха втрачає свої три.

Уже з перших хвилин ФК «Тернопіль» захопив ініціативу і оточив ворота гостей. І на третій хвилині  небезпечного удару зі штрафного завдав Роман Гаврилюк, але м’яч пролетів у метрі від ближньої «дев’ятки». Ще за дві хвилини небезпечний простріл від Віталія Богданова, на жаль, ніхто не “замкнув”.

Тиск господарів лише збільшувався. На 10-й хвилині Артур Дорі перехопив м’яча прямо в штрафному гостей і відразу пробив, проте воротар ліквідував загрозу, повідомляє сайт ФК “Тернопіль” Після подачі кутового Роман Гаврилюк пробив вище воріт метрів з 12-ти. Ще за хвилину Сергій Атласюк прострілював головою у воротарський майданчик, але захисники винесли в аут.

На 16-й хвилині «огризнувся» «Нафтовик». Сторубльовцев міг вийти віч-на-віч з Сергієм Чернобаєм, але голкіпер вчасно вийшов з воріт і ліквідував загрозу. Надалі господарі знову захопили ініціативу. На 20-ій хвилині Віталій Богданов, перебуваючи у вигідній позиції у штрафному гостей, віддав прямо в руки голкіперу. А за хвилину прохід Артура Дорі до штрафного, гості зупиняють лише виносом м’яча на кутовий. Артур Дорі і надалі був одним з найактивніших. На 35-й хвилині з його потужним ударом метрів з 20-ти ледве впорався голкіпер гостей. А ще за кілька хвилин Артур виграв верхову боротьбу після навісу Віталія Богданова і скинув м’яч на Романа Гаврилюка, однак удар останнього прийшовся в «молоко».

Успіх до тернополян прийшов лише на старті другого тайму. Штрафний з флангу виконав ВіталійБогданов, а Ігор Сороцький чітко головою пробив у дальній кут – 1:0.

Надалі ФК «Тернопіль» почав грати розважніше, давши супернику зрозуміти, що не проти так і завершити гру. Натомість гості прибрали ініціативу до своїх рук або, точніше, ніг. Щоправда, жодного небезпечного моменту біля воріт Сергія Чернобая вони більше так і не створили, а ось господарі кілька разів вдало втікали в контратаки. Здалека небезпечно пробивали Віталій Богданов, Артур Дорі і Тарас Громєяк.

Єдиною краплиною дьогтю в перемозі ФК «Тернопіль» став другий «гірчичник» у матчі Ігоря Сороцького, та ще й за удар після свистка, внаслідок чого він змушений буде пропустити наступний матч.

ФК «Тернопіль» – «НафтовикУкрнафта» (Охтирка) – 1:0 (0:0).

1 листопада. Тернопіль. Міський стадіон. +10 град. 400 гл.

Арбітр: Олексій Драчов (Чернігів).

Асистенти: Віктор Нижник (Вінниця), Володимир Шланчак (Городище, Черкаська обл.).

4-й арбітр: Андрій Яблонський (Тернопіль).

Делегат ФФУ: Юрій Скорейко (Чернівці).

ФК Тернопіль: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Кондзьолка-к, Гаврилюк (Капелян, 90+5), Богданов, Дорі (Громяк, 83), Соколовський (Кіцак, 69), Сороцький.

Нафтовик-Укрнафта: Данкович, Листопад, Циколія, Є. Пасіч, Вечтомов, Білий, Павелько-к, Боровик (Сондей, 63), Савін, Войцеховський (Антюх, 82), Сторубльовцев (Яременко, 63).

Гол: І. Сороцький (48).

Попереджені: В. Білий (31), І. Сороцький (34), В. Войцеховський (40), В. Богданов (59).

На 79-й хвилині І. Сороцький вилучений з поля (друге попередження).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію