0352.ua

Чим корисний для організму вітамін В17

У наші дні вітаміни - це джерело сил, енергії та здоров'я. З точки зору фізіології необхідно розуміти, що без вітамінів наш організм просто не зможе ні рости, ні розвиватися. Саме тому назвою для цих корисних речовин послужило латинське слово "vita" - життя.

У природі так закладено, що людина повинна отримувати всі корисні речовини з їжею. У зв'язку з цим і виникає необхідність стежити за тим, що ви їсте і намагатися вживати здорову і натуральну їжу.

Багато людей звикли вживати готові вітамінні комплекси окремо від їжі. Так ви можете купити вітаміни, які продаються в аптечних кіосках та спеціалізованих магазинах у вигляді таблеток, порошків, рідин або гранул. Такі комплекси є збіркою декількох активних корисних речовин, які разом можуть істотно вплинути на певні внутрішні органи і системи в організмі. Важливо звертати увагу на склад таких комплексів і натуральність їх інгредієнтів. Але найчастіше вітаміни і мінерали потрапляють в організм разом з їжею. Саме тому лікарі та експерти радять вживати найрізноманітнішу їжу, складати якісно щоденний раціон, враховуючи склад продуктів і їх натуральність.

Розглянемо один з вітамінів, без якого наш організм не може правильно функціонувати. Це вітамін Б17. Його ще називають амігдалин або летрілом. Цей елемент був виявлений не так давно і був зарахований до вітамінів групи Б, так як має з ними схожі властивості.

На сьогоднішній день вже відомо, що вітамін В17 є порятунком від онкологічних захворювань і новоутворень в тілі. Саме цією функцією відомий вітамін серед інших корисних і лікувальних речовин. За допомогою елемента В17 можна запобігти розвитку ракових пухлин, а також припинити подальше зростання ракових клітин. Звичайно, існують суперечливі думки з приводу користі мікроелемента В17 і його практичного впливу на лікування раку, але його застосування показує результати.

Якщо говорити про склад вітаміну, то в нього входить кілька отруйних речовин. Це бензолдегід, а також ціанід. З'єднуючись разом ці речовини створюють одну цілу молекулу вітаміну В17, яка і впливає на організм, а саме на заражені раком клітини. Під час лікування і профілактики онкологічних захворювань цей вітамін може виступати також знеболювальним засобом. Він покращує обмін речовин, а також позитивно впливає на серцево-судинну систему організму.

Говорячи про продукти, в яких міститься елемент Б17, називають: мигдаль, цитрусові (яблука), кісточки абрикос, персиків, слив і вишні. Якщо в організмі існує дефіцит вітаміну В17, це може підтверджуватися поганим самопочуттям і слабкістю. А от конкретних симптомів передозування так само не існує. Єдине, про що експерти попереджають - це не вживати більш, ніж 5 кісточок абрикоса за один раз прийому їжі.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!