Чим корисний для організму вітамін В17

У наші дні вітаміни - це джерело сил, енергії та здоров'я. З точки зору фізіології необхідно розуміти, що без вітамінів наш організм просто не зможе ні рости, ні розвиватися. Саме тому назвою для цих корисних речовин послужило латинське слово "vita" - життя.

У природі так закладено, що людина повинна отримувати всі корисні речовини з їжею. У зв'язку з цим і виникає необхідність стежити за тим, що ви їсте і намагатися вживати здорову і натуральну їжу.

Багато людей звикли вживати готові вітамінні комплекси окремо від їжі. Так ви можете купити вітаміни, які продаються в аптечних кіосках та спеціалізованих магазинах у вигляді таблеток, порошків, рідин або гранул. Такі комплекси є збіркою декількох активних корисних речовин, які разом можуть істотно вплинути на певні внутрішні органи і системи в організмі. Важливо звертати увагу на склад таких комплексів і натуральність їх інгредієнтів. Але найчастіше вітаміни і мінерали потрапляють в організм разом з їжею. Саме тому лікарі та експерти радять вживати найрізноманітнішу їжу, складати якісно щоденний раціон, враховуючи склад продуктів і їх натуральність.

Розглянемо один з вітамінів, без якого наш організм не може правильно функціонувати. Це вітамін Б17. Його ще називають амігдалин або летрілом. Цей елемент був виявлений не так давно і був зарахований до вітамінів групи Б, так як має з ними схожі властивості.

На сьогоднішній день вже відомо, що вітамін В17 є порятунком від онкологічних захворювань і новоутворень в тілі. Саме цією функцією відомий вітамін серед інших корисних і лікувальних речовин. За допомогою елемента В17 можна запобігти розвитку ракових пухлин, а також припинити подальше зростання ракових клітин. Звичайно, існують суперечливі думки з приводу користі мікроелемента В17 і його практичного впливу на лікування раку, але його застосування показує результати.

Якщо говорити про склад вітаміну, то в нього входить кілька отруйних речовин. Це бензолдегід, а також ціанід. З'єднуючись разом ці речовини створюють одну цілу молекулу вітаміну В17, яка і впливає на організм, а саме на заражені раком клітини. Під час лікування і профілактики онкологічних захворювань цей вітамін може виступати також знеболювальним засобом. Він покращує обмін речовин, а також позитивно впливає на серцево-судинну систему організму.

Говорячи про продукти, в яких міститься елемент Б17, називають: мигдаль, цитрусові (яблука), кісточки абрикос, персиків, слив і вишні. Якщо в організмі існує дефіцит вітаміну В17, це може підтверджуватися поганим самопочуттям і слабкістю. А от конкретних симптомів передозування так само не існує. Єдине, про що експерти попереджають - це не вживати більш, ніж 5 кісточок абрикоса за один раз прийому їжі.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!