Новини компаній
13:15, 3 листопада 2015 р.

У селі Біще «оцінили» землю

Новини компаній

Не впорядковані землі – великі податки. У селі Біще Бережанського району Тернопільської області громада тривалий час не могла здійснити нормативну грошову оцінку земель. Через це страждали усі жителі села. Вирішити проблему вдалося завдяки Агрохолдингу «МРІЯ», який веде господарську діяльність на землях громади.

«Нормативна грошова оцінка земель служить основою для визначення розмірів земельного податку та земельної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Нормативна грошова оцінка населених пунктів згідно законодавства проводиться державним коштом, але у сільському бюджеті на ці потреби грошей не було. Допоміг Агрохолдинг «МРІЯ», адже ми завжди відгукуємося на людські потреби» - розповів представник Агрохолдингу «МРІЯ» Андрій Дем’янович.

Звернутися по допомогу до орендарів землі сільська громада вирішила ще навесні. Для цього зібрали збори села. Правильне оформлення документації вартувало близько 25 тисяч гривень. «Питання визначення вартості землі є одним із ключових для нас. Воно виникає у житті кожної родини рано чи пізно: при плануванні сільськогосподарського виробництва, вчиненні різних угод типу здачі в оренду або даруванні ділянки, сплаті податків. Для цих і багатьох інших цілей необхідно мати точні відомості про ціну земельної ділянки. Тому громада вдячна, що нам допомогли із вирішенням цього питання» - зазначила колишній сільський голова села Біще Марія Лищишин.

Окрім того, Компанія подбала і про благоустрій села: виділила майже 600 літрів бензину для впорядкування території та ремонту дороги у с. Залужжя, яке відноситься до Біщівської сільської ради. На ці потреби витратили понад 11 тисяч гривень.

«УФАПі села Поручин, яке також відноситься до даної сільської ради, замінили вікна  на сучасні, енергозберігаючі. Їх вартість – понад 6,3 тис. грн. Ми намагаємося завжди відгукуватися на потреби громади села, адже люди довірили нам обробляти їх землю, а «МРІЯ», у свою чергу,  опікується їх добробутом», - додав начальник соціально-інвестиційного відділу Агрохолдингу «МРІЯ» Василь Мартюк.

#Мрія #Агрохолдинг #Біще

Коментарі

Оголошення
live comments feed...