Де в Тернополі купить джин недорого?

Серед шанувальників елітних алкогольних напоїв Джин користується заслуженою повагою вже кілька сотень років. Сьогодні купить джин в Тернополі можна навіть не виходячи з дому. Але про джин, як про високоякісний алкогольний напій заговорили не відразу, оскільки настільки популярний сьогодні джин спочатку використовувався виключно як медичний засіб. Джин традиція пов'язує з голландським ученим XVI сторіччя, професором медицини, доктором Ф. Сільвіусом. Саме їм вперше була застосована дистиляція до ягід ялівцю.

Втім, різні, спиртові настоянки на ялівці в якості чудового лікувального зілля широко використовувалися в народній медицині і до цього. Середньовічні знахарі навіть вірили, що така настоянка здатна врятувати від бубонної чуми. Настої на ялівцевій ягоді також ефективно застосовувалися при захворюваннях нирок. Тому споконвічно це зілля продавалося виключно в аптеках як ліки. Однак нові ліки, розроблені доктором Сільвіусом, як виявилося, дуже приємні на смак.

Незабаром виробництво міцного спиртного напою, настояного на ялівцевій ягоді, було освоєно заповзятливими англійцями. По всій Англії стали з'являтися перші винокурні, що спеціалізувалися виключно на виготовленні цього напою. Особливо виробництво джина в Англії зросло, починаючи з 1689 року, під часи правління Вільгельма III Оранського. Новий король, голландець за походженням, ввів заборону на ввезення на острів спиртних напоїв ззовні, переслідуючи мету підтримати внутрішнього виробника і створити потужне місцеве винокурне виробництво.

Ця заборона торкнулася, в першу чергу, голландського імпорту. У виниклих сприятливих економічних умовах виробництво місцевого англійського джина в найближче десятиліття зросло на порядок. Щоб охарактеризувати ситуацію, що склалася в Англії, можна сміливо говорити, що джин в ті роки не гнав тільки самий ледачий. Любов шанувальників до цього напою з роками не пройшла, а тільки посилилася. Сьогодні в спеціалізованому магазині на elit-alco.com.ua в Тернополі можна купити не тільки елітні сорти джина, але також коньяк, ром, віскі та ін.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!