«Бучачагрохлібпром» ознайомив студентів аграрно-технічного коледжу з новітніми технологіями с/г виробництва

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» активно співпрацює з профільними вищими начальними закладами сільськогосподарського спрямування. одним із пріоритетних напрямків у цій співпраці – є проведення наукових практичних екскурсій, семінарів та навчань на базі власного підприємства.

У ці дні відбулася науково-практична екскурсія для студентів Бучацького Державного аграрно- технічного коледжу Подільського ДАТУ. Майбутні агрономи та спеціалісти с/г галузі мали змогу ознайомитися з новітніми технологіями вирощування найрізноманітніших на полях ТОВ «Бучачагрохлібпром».

«Подібні екскурсії, зазвичай, складаються з двох етапів – теоретичного та практичного, - розповів директор насіннєвого заводу ТОВ «Бучачагрохліпром» Михайло Євусяк. – Наші спеціалісти розповідають студентами про новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. Обов’язковим є виїзд на наші поля, де вже наглядно можна продемонструвати майбутнім спеціалістам впровадження цих технологій.»

За словами керівника насіннєвого заводу, «Бучачагрохлібпром» вже багато років співпрацює з спеціалізованими вищими навчальними закладами. Зокрема, вже багато випускників Бучацького аграрно-технічного коледжу працюють на знаному по всій Україні підприємстві.

«Наше головне завдання у співпраці з «вишами», донести до студентів, що їх знання у майбутньому будуть необхідні. Що такі професії, як агрономи та зоотехніки будуть затребувані не тільки на нашому підприємстві, але і на багатьох інших. Такими екскурсійно-практичними заняттями ми спільно з викладачами повинні додати молодим людям більшої наснаги у вивченні своє професії,» - додав Михайло Євусяк.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!