«МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО)

20 листопада компанія «МРІЯ Агрохолдинг» привітала співробітників  із Днем працівника сільського господарства. В рамках святкових заходів, що відбулися у Палаці культури «Березіль», представники компанії підсумували сільськогосподарський сезон, розповіли про результати роботи та подальші плани. Керівництво агрохолдингу «Мрія» нагородило кращих працівників за найуспішніші показники в роботі.  

«Рік був складним», але….

Генеральний директор компанії «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський привітав працівників компанії з професійним святом і подякував їм за проведену плідну роботу: «Ми сьогодні можемо сказати, що сезон пройшов успішно і будемо працювати далі. Останній рік для «МРІЇ» був дуже складним. Минуле літо почалося, коли «МРІЯ» оголосила дефолт перед кредиторами на кредит в розмірі 1,1 мільярд доларів. Були складні переговори з кредиторами, які завершилися тим, що в січні було прийнято рішення змінити керівництво компанії. Я з’явився, і ми почали роботу з січня. Весною цього року нам вдалось посіяти на площі 126 тисяч гектарів, що набагато більше, ніж на початках планували. Влітку ми отримали підтримку кредиторів в розмірі 25 мільйонів доларів. З липня почалися активні перемовини з групою кредиторів щодо реструктуризації, які на завершальному етапі».   

Не зважаючи на складнощі, новій команді «МРІЇ» вдалося стабілізувати ситуацію в Агрохолдингу. В умовах нестачі техніки та нестабільного земельного банку було проведено весняну посівну на площі, що на 30 тис. га більше, ніж було заплановано.

«Коли прийшли, ми оцінили всі наші залишки насіння та засобів захисту, порахували, що можемо обробити близько 80 тисяч гектарів землі. Але з кожним днем нам додавалася земля, ми повинні були кожен тиждень коректувати наші роботи в полях, по затратах. Коли перейшли до управління компанією, оцінили залишки по бухгалтерських документах, у нас було залишків засобів захисту і насіння майже на 50 мільйонів гривень. Але фактично там їх було рівно нуль. Це також негативно вплинуло на наші подальші результати. Бо, наприклад, шість тисяч мішків кукурудзи, які були по бухгалтерії, фактично не існувало. І тисяч тонн селітри, на яку ми розраховували, у нас теж не було. Кожен тиждень, змінюючи технологічну карту, ми оцінили – ріпак, скільки ми могли б зібрати. На всі 120 тисяч гектарів, які ми обробляли, потратили дві тисячі тонн селітри. Підживили тільки озиму пшеницю, яку готували на насіння, для того, щоб зберегти насіннєвий потенціал і вийти на осінню посівну», – зазначив операційний директор Компанії «МРІЯ» Віктор Кухарчук.

Вже у червні компанії «МРІЯ» вдалось поповнити оборотний капітал на 25 млн доларів, повертаючи тим самим довіру партнерів, та паралельно відновити співпрацю з лізинговими компаніями. Станом на сьогодні укладено дві великі лізингові угоди на поставку сільськогосподарської техніки загальною вартістю понад 4 млн дол.

Соціальні проекти «МРІЇ» на 22 млн. грн..

Соціальний бюджет «МРІЇ» у 2015 році сягнув 22 мільйони гривень. За рік Агрохолдинг реалізував більше десяти масштабних соціальних проектів у сферах інфраструктури, освіти, духовності, охорони здоров'я, культури та спорту, благоустрою населених пунктів, допомоги бійцям АТО, подарунків дітям тощо.

«На ремонт доріг ми направили шість мільйонів гривень. Найбільша сума направлена в Тернопільську область  – 2, 6 мільйона гривень. Вона вже повністю перерахована, але погода не дає нам до кінця зробити всі заплановані ремонти. Сподіваємося, що автодор закінчить роботи і вся робота буде виконана. По Хмельницькій області – це 1 мільйон 200 тисяч, всі роботи вже завершено. Також є спільний проект у Чернівецькій області – це 450 тисяч гривень, роботи також завершено. Хочу подякувати місцевим адміністраціям. До цього проекту долучилися Хмельницька і Тернопільська області своїми коштами також. Це було співфінансування, робота виконувалися силами автодору, а за наші кошти ми закупили бітум, щоб зробити асфальт, тобто матеріали наші, а роботи – автодору”, – каже директор департаменту маркетингу та комунікацій «МРІЯ Агрохолдинг» Нонна Шмідік.

Ще один великий проект, який буде реалізований 19 грудня – це День Святого Миколая.

«57 тисяч дітей по всіх селах, де ми працюємо, незалежно від того чи вони діти пайовиків, чи ні, отримають солодкі подарунки від «МРІЇ» на суму 1,8 мільйона гривень. На потреби АТО ми вже перерахували один мільйон шістсот тисяч гривень. Загалом на цей рік в нас заплановано два мільйони гривень. Ми виготовили безпілотник, створили реабілітаційний центр на базі Чернівецької обласної лікарні. Багато допомагали в ремонті техніки, паливом, їжею, продуктами харчування. На благоустрій громад ми направили один мільйон сто тисяч гривень. Найбільший проект був реалізований з придбання мотокіс. Для наведення порядку по селах ми придбали 115 мотокіс і подарували їх селищним радам. Та ще з нашою допомогою працевлаштовано 18 працівників з благоустрою, які допомагають разом з нами робити наші села кращими, гарнішими та чистішими», – зазначила директор департаменту маркетингу та комунікацій «МРІЯ Агрохолдинг» Нонна Шмідік.

Результати «МРІЇ» –  зарплата працівників 6 тисяч гривень

«Робота, яку проводить Агрохолдинг «МРІЯ» є неоціненною з точки зору важливості. По-перше  – політика, яка спрямована на створення додаткових робочих місць, на сплату податків, а також на створення умов для громад, які працюють, і землі яких обробляє агрохолдинг «МРІЯ» – є важливими з точки зору утвердження державності, створення нормальних умов існування нашої країни. Одночасно робота 930 працівників Агрохолдингу «МРІЯ» у Тернопільській області є вже великим показником, що можемо навіть в умовах ситуації, яка склалася в країні, працювати, примножувати і збільшувати», – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Степан Барна від імені Тернопільської ОДА передав почесну грамоту генеральному директору компанії «МРІЯ Агрохолдинг», згідно з якою Саймон Чернявський нагороджується за сумлінну працю, професіоналізм, значний особистий внесок у розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області.

Технічний парк «МРІЇ» станом на сьогодні складає 245 одиниць сільгосптехніки та 206 одиниць транспорту і логістичної техніки.  У 2015 році «МРІЯ» закупила техніки на суму більш, ніж 3,7 млн дол., а наступного року планує придбати техніку ще на 10 млн дол. У наступний сезон «МРІЯ» ввійде з новою організаційною структурою. В результаті кластеризації у компанії до кінця року буде створено 7 виробничих кластерів. На даний момент земельний банк «розбитий» на 17 блоків, кожен – зі своєю організаційною структурою і виробничою базою.

Великим досягненням, незважаючи на проблеми, з якими зіткнулася компанія на початку року, було проведення індексації, підвищення заробітної плати. Середня зарплата по холдингу в кінці зими минулого року була 1215 гривень, на сьогоднішній день – це 6 тисяч 189 гривень. У цю цифру не врахована зарплата керівників компанії. За даними Державної служби статистики середня заплата на агроринку України 2 925 гривень. В подальшому програма кадрового резерву буде спрямована на два ключових напрямки – внутрішній кадровий резерв і зовнішній. Це робота з вищими навчальними закладами, стажування, практика, індивідуальні плани розвитку для внутрішніх кандидатів.

«МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 1
«МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 2
«МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3 «МРІЯ» 2015: дефолтну кризу подолано, зарплата – 6 тисяч, соціальний бюджет – 22 мільйони (ФОТО) (фото) - фото 3
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Викладення
0/12
Актуальність
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!