• Головна
  • Чому підробляти з Кабанчиком у Тернополі вигідно?
Новини компаній
10:52, 10 грудня 2015 р.

Чому підробляти з Кабанчиком у Тернополі вигідно?

Новини компаній

Щоб знайти підробіток у Тернополі, віднині не треба довго чекати: у пошуках містянам допоможе… Кабанчик. Мається на увазі всеукраїнський сервіс з пошуку додаткової роботи Метнись Кабанчиком, який віднедавна працює і в нашому регіоні. Досить багато жителів міста вже встигли оцінити переваги ресурсу.

Головна специфіка ресурсу – можливість шукати підробіток у сфері побутових послуг та в багатьох інших напрямках. А при необхідності можна самому стати замовником – наприклад, знайти виконавців на завдання, які самому виконувати не хочеться (чи не вистачає часу). Це можуть бути прибирання вдома, похід в магазин, вигул собаки, дрібний домашній ремонт, написання реферату і багато іншого.

Попит на майстрів, прибиральників, спеціалістів
Одна з переваг сервісу – можливість знайти підробіток людям з будь-якими навичками, незалежно від наявності дипломів чи досвіду роботи. Завдання, що трапляються найчастіше, підтверджують цю тезу. Так, жителі Тернополя зацікавлені у таких виконавцях:

  • поварах, нянях, швачках на інших спеціалістах з категорії Побутові послуги;
  • сантехніках, електриках, меблярах з категорії Домашній майстер;
  • майстрах, що забезпечать ремонт техніки;
  • кур’єрах;
  • прибиральниках;
  • репетиторах;
  • промоутерах;

Окрема категорія на сайті – фріланс або робота в Інтернеті. Наразі вона об’єднує дизайнерів, копірайтерів, розробників сайтів та інших спеціалістів, які можуть працювати віддалено. Попит на їх послуги теж досить стабільний – тим паче, що вони можуть брати замовлення й від жителів інших регіонів України.

Чому підробляти з Кабанчиком у Тернополі вигідно? (фото) - фото 1

Які переваги?

Серед вагомих «плюсів» роботи сервісу варто відмітити велику кількість категорій та різнопланових завдань – для будь-якої кваліфікації, з будь-яким рівнем оплати. Ще одна перевага – безпека: адміністрація ресурсу ретельно перевіряє всіх виконавців та відслідковує нові завдання. Якщо з’являються підозри на шахрайство – акаунт користувача чи завдання швидко блокують.

Ну і беззаперечною перевагою є швидкий пошук підробітку – набагато швидше, ніж через сайти з вакансіями чи газети з об’явами. Так, зареєстровані виконавці власне нічого і не шукають: інформація про нові опубліковані завдання надходить до них на пошту.

Свої переваги відчувають і замовники. Наприклад, безкоштовне користування ресурсу, відсутність затрат часу на пошук (треба тільки опублікувати завдання, а виконавці самі подають заявки). Вибір виконавця можна провести самостійно, переглянувши профілі всіх кандидатів. У профілях вказана інформація про професійні та особисті якості, виконавці з досвідом мають рейтинг та відгуки від інших замовників. Таким чином, є можливість замовити послуги у перевіреної людини, значно зекономити та отримати гарантовано високу якість.

До речі, про економію. Вона досягається за рахунок прямої взаємодії замовника з виконавцем. Враховуючи, що всі виконавці – приватні особи, у оплаті їх праці відсутні надбавки за оренду, транспортні затрати, податки. Це дає змогу замовляти послуги на 30-50% дешевше, ніж за аналогічну роботу, зроблену спеціалістами з профільних компаній та агентств.

Чому підробляти з Кабанчиком у Тернополі вигідно? (фото) - фото 2

Чому підробляти з Кабанчиком у Тернополі вигідно? (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подработка #метнись кабанчиком
Оголошення
live comments feed...