• Головна
  • «Тернопільський суд нас лишає права власності», - представники Житомирської кондфабрики (ВИДЕО)
Новини компаній
17:16, 8 грудня 2015 р.

«Тернопільський суд нас лишає права власності», - представники Житомирської кондфабрики (ВИДЕО)

Новини компаній

Тернопільський суд своїм рішенням виключив Житомирське підприємство з Єдиного держреєстру фізичних та юридичних осіб і ще одним рішенням заборонив реєстраторам вносити його назад. Про даній ситуації керівництво підприємства вже відкрито заявило на антикорупційному форумі Саакашвілі в Одесі.

І хоча у представників Житомирської кондитерської фабрики є рішення суду про визнання незаконним таке виключення і позбавлення роботи 2000-колектив, з яким вони вже котрий день не можуть потрапити до жодного реєстратору в Житомирській області (всі відсторонені, або на лікарняному, або у відпустці, будівлі оточені ТІТУШКИ).

Суд виніс ще одне рішення, яким заборонив всім реєстраторам відновлювати в реєстрі підприємство.

Як неодноразово заявляла компанія, керівництво звинувачує в таких схемах нардепа Пашинського, який одного разу захоплював підприємство.

Але тепер, посилаючись на підтримку Міністра Юстиції Павла Петренка, він перейшов до рішучих дій.

Слідом за виключенням з реєстру послідкував арешт рахунків, переказ Дніпропетровським нотаріусом всього майнового комплексу підприємства на невідому фірму. Продовжуються тривалі спроби керівництва фабрики пройти через коридор «тітушек» і потрапити хоча б до одного реєстратору та все таки внести підприємство до реєстру для виплати зарплати понад 2000 людей, численні мітинги біля Міністерства юстиції. Підприємство продовжує свою боротьбу проти беззаконних методів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...