Державний реєстр

Важливою складовою для повноцінної роботи усього комплексу державних ланок варто відзначити формування та удосконалення державних реєстрів. Даний елемент цілісної системи збору, накопичення, оброблення, аналізу, обчислення та передачі відомостей значно полегшує роботу як державних підприємств, так і приватних юридичних осіб.

ЄДР як етап розвитку підприємництва в Україні

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – це особлива електронна система, розроблена з метою оптимізації реєстрації юридичних осіб, та фізичних осіб, що планують займатися підприємницькою діяльністю. Автоматизований процес пришвидшує не лише організацію роботи реєстраторів на місцях, але й дозволяє якісно та у мінімальні строки провести реєстрацію ЮО чи ФОП. Крім того, важливим вдосконаленням стала можливість подачі комплекту документів за допомогою интернет-систем.

Реєстрація у ЄДР – чи не найважливіший етап при створенні нової юридичної особи чи фізичної особи-підприємця. Наміри про розвиток нового напрямку прибуткової діяльності у відповідному районі відповідно до норм законів України повинні бути зафіксовані у спеціально розробленій базі даних, відповідно до якої проводиться фіксація утворення нового суб’єкта господарської діяльності в Україні.

Єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб формує повну, достовірну, захищену, нову базу даних державного значення. Завдяки новим технологіям постійне оновлення ЄДР стало ще ефективнішим інструментом організації правильної роботи кожної складової міністерства юстиції.

Зазначимо, що на основі даних про юридичні особи, фізичних осіб-підприємців, отриманих від державних реєстраторів, спеціально уповноважений орган формує єдиний державний реєстр підприємств України.

Відомості з ЄДР: порядок надання

Інформацію, накопичену у Реєстрі можна отримати шляхом подачі заявки. Дані про ЮО чи ФОП може отримати громадянин чи державний орган за запитом. Використовуючи сучасні рушії прогресу – інтернет-системи та електронні додатки Отримати відомості з ЄДР можна звернувшись особисто до відділу державної реєстрації чи подавши заявку на офіційному сайті міністерства.

Підкреслимо вичерпний перелік можливих форм отримання інформації:

  • - у вигляді виписки;

  • - у вигляді довідки;

  • - у вигляді витягу.

Крім того, послуги можуть бути як платними, так і безоплатними. Рівень вартості залежить від обраної заявником форми та відомостей, що повинна містити інформаційна картка.

Довгострокове, повне та якісне зберігання інформації у ЄДР гарантує надійний захист ефективного функціонування кожного суб’єкта підприємництва України.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!