0352.ua

Заява громадянина України Володимира Бліхара!

Бруд, який за останні дві доби вилили на нашу політичну силу і на мене особисто та мою родину, змусив мене виступити публічно.

Під час передвиборчих перегонів у мене була зустріч з працівниками швидкої допомоги і я роздав свої контакти для подальшої співпраці. Минулого тижня до мене звернулася пані Юлія, яка розповіла, що потрібно дати кошти, щоб працевлаштуватись у лікарню швидкої допомоги. Ми поспілкувались, узгодили свої життєві позиції, я запропонував їй звернутись до правоохоронних органів, що вона зробила. Результат - уже відомий усій Україні. Я вдячний цій мужній жінці і правоохоронним органам за успішно проведену спецоперацію. Це, дійсно, початок антикорупційної боротьби, перший постріл по корупції, боротьбу з якою активісти «Народного контролю» і я особисто будемо продовжувати.

Ніхто, жодна політична сила не застрахована сьогодні від нечесних, непорядних людей, які не хочуть змін, наживаються на інших. Ми звертаємося до народних депутатів з пропозицією прийняти у другому читанні імперативний мандат. Він потрібний нам, громадянам України, як ніколи, щоб мати можливість правовими методами позбуватися хабарників, корупціонерів, злодіїв при владі, які у своїх злодіяннях прикриваються мандатами, довірою людей.

Я гордий, що є чесні і порядні люди, які не бояться говорити, повірили мені, в нашу команду. Ми цінуємо кожен голос, відданий за нашу команду. Ми не могли їх підвести, тому вчинили саме так. Вибачаюсь перед громадою області за цей вчинок. Перепрошую своїх однопартійців і симпатиків «Народного контролю» за той бруд, який виливається сьогодні на нашу політичну силу. Я усвідомлював наслідки, готовий понести усю відповідальність особисту і політичну, але так жити не можна, нової України європейської і економічно розвиненої з корупціонерами не побудуєш. Переконаний, що процес супротиву і викриття не буває простим і безболісним. Прошу усіх, хто готовий бути з нами у антикорупційній боротьбі, звертайтесь до активістів «Народного контролю» у Тернополі. Разом живемо за принципом: «Борітеся і поборите!»

Слава Україні!

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!