В 2015 році «МРІЯ» сплатила 192 млн грн. податків та спрямувала 22 млн грн. на соціальну допомогу громадам

Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував перед громадськістю про свою соціальну активність та обсяг податків, сплачених протягом 2015 року. З моменту переходу під управління кредиторів у лютому 2015 року Компанія сплатила 192,4 млн грн. податкових відрахувань до бюджетів усіх рівнів, що є дуже високим показником для приватного бізнесу.

Зокрема, підприємства Агрохолдингу, розташовані в Тернопільській області, загалом сплатили податків на суму 105,86 млн грн. Окрім того, за минулий рік «МРІЯ» надала соціальну допомогу громадам шести областей Західної України, в яких здійснює свою діяльність, на загальну суму 22 млн грн. З них 11,11 млн грн. спрямовано на потреби сільських громад Тернопільської області. За ці кошти реалізовано соціальні проекти у сферах покращення інфраструктури регіону, освіти, медицини, духовності, благоустрою, культури та спорту, надано допомогу бійцям АТО, адресну допомогу, закуплено подарунки дітям до свят тощо.

Генеральний директор Компанії «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський заявив: «Наші основні партнери – це власники земельних паїв, які довірили свою землю нам для обробітку. Тому соціальна політика «МРІЇ» передбачає високий конкурентний рівень соціальної допомоги громадам в розмірі 100 грн. за кожен гектар землі. Ми започаткували новий етап в історії Компанії, засвідчивши не лише значну соціальну відповідальність Агрохолдингу, а й високі європейські стандарти ведення бізнесу. В першу чергу, це прозорість, чесність, сплата належних податків державі, офіційні працевлаштування та заробітна плата усіх членів колективу, своєчасна виплата орендної плати пайовикам, відповідальне ставлення до природних ресурсів».

Серед найбільших соціальних проектів, реалізованих на Тернопільщині коштом Агрохолдингу «МРІЯ»,– ремонт автомобільних доріг загальною протяжністю 133,2 км у 12 районах області. Цей проект реалізовувався спільно з обласним Автодором та за сприяння Тернопільської ОДА. За 2,6 млн грн., наданих «МРІЄЮ», було здійснено закупівлю необхідних матеріалів для ремонту узгоджених відрізків доріг. Окрім того, Агрохолдинг придбав згідно запиту Тернопільської Громадської організації «Справа честі» безпілотний літальний апарат вартістю 70 тис. грн. для дальньої аеророзвідки в зоні АТО. Ще 70 тис. грн. Компанія заплатила за розмитнення та доставку до Тернопільської обласної Університетської лікарні медичного обладнання для реабілітації та лікування бійців АТО. Також подбала «МРІЯ» і про школярів – на добудову їдальні та спортзалу Оришківської ЗОШ у Гусятинському районі Компанія надала 150 тис. грн. благодійної допомоги. А в сфері духовності «МРІЯ» профінансувала ремонтні роботи в багатьох сільських церквах. Найбільші суми коштів, а це 82,5 та 60 тис. грн. відповідно, були спрямовані на перекриття храму в с. НовосілкаЗаліщицького району та ремонт церкви у с. Товстеньке Чортківського району.

Надзвичайно важливим питанням, особливо для сіл та районних центрів, є створення на їх території робочих місць. Агрохолдинг «МРІЯ» – один з найбільших роботодавців на Тернопільщині у сфері сільського господарства. Кількість працевлаштованих людей на підприємствах «МРІЇ» в області становить станом на сьогодні1 083чол. Окрім того, Компанія ініціювала створення ягідного кооперативу за участю 30 сімей у Козівському районі, на що спрямувала 0,5 млн грн.

«Протягом минулого року «МРІЯ» виконала всі взяті на себе зобов’язання і надалі працюватиме згідно міжнародних бізнес-стандартів, – говорить Саймон Чернявський. – Соціальний бюджет Компанії на 2016 рік уже сформований і буде так само спрямований на вирішення актуальних проблем населених пунктів, де Агрохолдинг обробляє землі, а також на розвиток кооперативного руху. Таким чином, «МРІЯ Агрохолдинг» робить свій внесок у розвиток економіки та процвітання держави».

Мрія Агрохолдинг податки соціальна допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі